Ogłoszenia duszpasterskie na XXX niedzielę zwykła – 23.X.2016

 

Ogłoszenia duszpasterskie na XXX niedzielę zwykła – 23.X.2016

 1. Jeszcze w tym tygodniu zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy różańcowej: dzieci od poniedziałku do piątku zapraszamy o godz. 16.30, młodzież i dorosłych zapraszamy codziennie na godz. 17.15.

 2. We wtorek po wieczornej Mszy św. w kościele odbędzie się prezentacja
  i mierzenie strojów komunijnych dla dziewczynek. Proszę przynieść zaliczkę w wysokości 50 zł.

 3. W piątek o 17.15 w Beniaminku odbędzie się spotkanie dla kandydatów
  i ministrantów ze szkoły podstawowej, o 18.45 spotkanie dla ministrantów z gimnazjum i szkoły średniej.

 4. Spotkanie dla młodzieży w sali Świętej Rodziny w piątek o godz. 19.00

 5. Z okazji Tygodnia Misyjnego zapraszamy na projekcję filmu ukazującego pracę misyjną w Afryce. Projekcja odbędzie się w piątek o godz. 19:00
  w sali św. Rodziny.

 6. Parafia św. Jana zaprasza na pokutną pielgrzymkę do Legnickiego Pola. Wyjście spod kościoła św. Jana w sobotę o godz. 21.00. Szczegóły na plakacie.

 7. W naszej wspólnocie parafialnej od wielu lat istnieje grupa Żywego Różańca. Jest to wspólnota wspierająca modlitwą Ojca Świętego, cały Kościół i parafię, uczy modlitwy i troski o zbawienie własne i bliźniego.  Osoby, które chcą przyłączyć się do Żywego Różańca, zarówno młodzi jak i starsi, mogą uczynić to w zakrystii po każdej Mszy św. lub w kancelarii parafialnej.

 8. Z tyłu kościoła można wziąć kartki na wypominki, które po wypełnieniu proszę wrzucać do skrzyni z napisem „Wypominki”. W zakrystii można zgłaszać naszych zmarłych na mszę św. zbiorową w Dniu Zadusznym 2 listopada – na godz. 7.30, 9.00, 16.30 i na 18.00

 9. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od 16.00 do 17.00.

 10. W dniu wczorajszym zakończono prace przy wykonaniu Drogi Krzyżowej. Dziękujemy pani Małgorzacie Waszkiewicz za projekt i wykonanie tak wyjątkowego dzieła. Dziękuję całej wspólnocie parafialnej za duże zainteresowanie i wielką ofiarność. Dziękuję indywidualnym sponsorom, których po Mszy św. zapraszamy do zakrystii. Dziękuję panu Wiesławowi Strzelczykowi za użyczenie i prace przy rusztowaniu, także panom Edwardowi, Antoniemu i Markowi za pomoc przy montażu rusztowania. Dziękuję pani Krystynie Świrskiej za zorganizowanie rusztowania do pracy przy stacji Zmartwychwstania. Wszystkim za jakąkolwiek pomoc
  i okazaną życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać.

 11. Zachęcamy do lektury Niedzieli, Gościa Niedzielnego oraz Małego Gościa Niedzielnego.