Ogłoszenia duszpastrskie na XXXII niedzielę zwykła 6.XI.2016

 

Ogłoszenia duszpastrskie na XXXII niedzielę zwykła 6.XI.2016
 1. W poniedziałek o godz. 19.00 w sali Beniaminek odbędzie się spotkanie dla Bractwa św. Józefa.

 2. Także w poniedziałek o 18.45 w Sali św. Rodziny odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy III gimnazjum i I ponadgimnazjalnej. Proszę przynieść książeczki z potwierdzeniem uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych.

 3. We wtorek po Mszy św. wieczornej o 18.45 odbędzie się druga prezentacja strojów komunijnych dla dziewczynek. Proszę przynieść zaliczkę w wysokości 50 zł.

 4. W środę o 18.45 zapraszamy na spotkanie nad Pismem Świętym w ramach cyklu „Wypłyń na głębie Słowa Bożego”, które poprowadzi ks. Sławomir Stasiak.

 5. W czwartek o 15.30 próba scholii w sali św. Rodziny.

 6. W czwartek o godz. 19.00 w sali Beniaminek odbędzie sie spotkanie Rady Parafialnej.

 7. W piątek obchodzić będziemy rocznice odzyskania Niepodległości. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji Ojczyzny – Msze św. o 9.00, 12.00 i o 18.00 – są jeszcze wolne intencje. O godz. 19.00 zapraszamy na Wieczór Patriotyczny – wspólne śpiewanie pieśni i piosenek patriotycznych (m.in. Pieśń Konfederatów Bardzkich, Witaj Majowa Jutrzenko czy też Przybyli Ułani Pod Okienko) Animatorem muzycznym będzie bard solidarnościowy Stanisław Sau

 8. z Wałbrzycha.

 9. W sobotę o godz. 10.00 spotkanie wszystkich ministrantów w sali św. Rodziny.

 10. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 odbędzie się Msza św. dla rodziców i dzieci z klasy III przygotowujących się do I Spowiedzi i Komunii św.

 11. Za tydzień II niedziela miesiąca – zebrana kolekta przeznaczona jest na zakup ekranu do wyświetlania tekstu. Za ofiary składamy Bóg zapłać.

 12. Wypełnione wypominki można jeszcze składać w zakrystii.

 13. Na regale z gazetami znajdują się karty zgłoszenia do Akcji „Paczka pod choinkę”. Osoby, która potrzebują pomocy lub ich sąsiedzi prosimy o wypełnienie karty i złożenie jej w zakrystii lub w kancelarii.

 14. W zakrystii można nabyć nowe wydanie Ewangelii na co dzień na 2017 r. po 10 i po 20 zł.

 15. Serdecznie zapraszamy do udział w pielgrzymce do Krakowa Łagiewnik w dniu 19 listopada na Intronizację Chrystusa Króla i Pana Polski. Szczegóły w gablocie. Zapraszamy także w przyszłym roku na pielgrzymkę do Wilna. Szczegóły także w gablocie ogłoszeń.