Ogłoszenia duszpasterskie na XXXIII niedzielę zwykłą – 13.XI.2016

1. W przyszłą niedzielę w Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata odbędzie się w naszej parafii wizytacja kanoniczna biskupa legnickiego Zbigniewa Kiernikowskiego.Zapraszamy na Eucharystię pod przewodnictwem ks. Biskupa o godz. 12.00. W czasie liturgii zostanie odmówiony akt Intronizacji Chytrusa  Króla i Pana. O godz. 10.45 spotkanie z radą parafialną, a o 15.00 spotkanie ze wszystkim grupami i wspólnotami naszej parafii. Serdecznie zapraszamy.

2. Codziennie na wieczornej Eucharystii modlimy się słowami nowenny przed uroczystością Intronizacji – zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3. W poniedziałek o godz. 17.00 zapraszamy do wspólnej modlitwy przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej.

4. We wtorek po Mszy św. wieczornej o godz. 18.45 odbędzie się prezentacja strojów komunijnych dla chłopców. Proszę przynieść zaliczkę w wysokości 50 zł. Będzie można także zamówić stroje dla dziewczynek.

5. Dziękuję za złożone dzisiaj ofiary przeznaczone na zakup nowego ekranu do wyświetlania tekstu. Bóg zapłać.

6. Wypełnione wypominki można jeszcze składać  w zakrystii.

7. Dziękuję panom z Bractwa św. Józefa i Żywego Różańca za wykonany wczoraj chodnik przed wejściem do kancelarii parafialnej. Serdeczne Bóg zapłać.

8. Na regale z gazetami znajdują się karty zgłoszenia do Akcji „Paczka pod choinkę”. Osoby, która potrzebują pomocy lub potrzebują pomocy wasi sąsiedzi prosimy o wypełnienie karty i złożenie jej w zakrystii lub w kancelarii.

9. Serdecznie zapraszamy do udziału w pielgrzymce do Krakowa Łagiewnik w dniu 19 listopada na Intronizację Chrystusa Króla i Pana Polski. Zapraszamy także na początku grudnia na pielgrzymkę do Torunia – siedziby Radia Maryja. Szczegóły w gablocie. Zapraszamy także  na pielgrzymkę do Wilna. Szczegóły także w gablocie ogłoszeń.

10. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od 16.00 do 17.00.