Ogłoszenia duszpasterskie na III niedzielę Adwentu – 11.12.2016

 1. Rozpoczęliśmy dzisiaj rekolekcje adwentowe. Poprowadzi je ks. Wiesław Węgrzyn – ze Zgromadzenia ks. Misjonarzy z La Salette. Program rekolekcji wywieszony jest w gablocie ogłoszeń i na stronie internetowej parafii.
 2. Dzieci będą miały swoje nauki w poniedziałek o 16.30, a we wtorek
  i środę o 16.00. Młodzież spotykać się będzie o 19.15, a dorośli o 9.00 i 18.00. Zapraszamy
 3. We wtorek o godz. 17.00 zapraszamy na różaniec fatimski.
 4. Z tyłu kościoła można nabyć opłatki oraz otrzymać kalendarz parafialny. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. W zakrystii można nabyć świece na wigilijny stół oraz kartki świąteczne.
 5. Przy ołtarzu znajduj się choinka z zawieszonymi gwiazdkami na których wypisane są różne rzeczy i przedmioty, którymi możemy podzielić się
  z potrzebującymi. Można wziąć dowolną gwiazdkę, a przygotowaną paczkę prosimy o przyniesienie do zakrystii.
 6. Dziękujemy za złożone dzisiaj ofiary przeznaczone na pokrycie kosztów zakupu i montażu ekranów do wyświetlania tekstów. Będziemy musieli także pokryć koszy naprawy balasek, które uległy zniszczeniu. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać !
 7. Bóg zapłać za pomoc przy zawieszaniu ekranów, dziękuję także młodzieży i ministrantom za pomoc przy zbiórce żywności w Biedronce pod przewodnictwem ks. Przemysława.
 8. W sobotę o godz. 9.00 serdecznie zapraszamy Bractwo św. Józefa, Radę Parafialną , młodzież i wszystkich chętnych do ustawiania i dekorowania choinek w kościele.
 9. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od 16.00 do 17.00.