Maria Vadia zagości po raz kolejny w Legnicy

W dniach 24-26 lutego w Legnicy gościć będzie po raz kolejny znana amerykańska charyzmatyczka Maria Vadia. Wraz z grupą ewangelizacyjną z Lublina „Armia Dzieci” prowadzić będą trzydniową szkołę wiary.

Obserwując otaczający nas świat łatwo można zauważyć ogromne tempo życia. Coraz więcej ludzi skarży się, że nie ma czasu dla rodziny, na wypoczynek. Wiele godzin spędzonych w pracy pozbawia chęci wychodzenia w wolnym czasie gdziekolwiek. Często zdarza się, że cierpi na tym także nasza relacja z Bogiem. Tymczasem bez Niego trudno żyć. Trudno jest znaleźć sens naszej pracy, odkryć wartość siebie samego i drugiego człowieka. Jeżeli nie chcemy tylko wegetować naszedł czas zmiany. Proponujemy wyjątkowe chwile, które na dobre mogą zmienić nasze życie. Pomogą nadać głęboki sens naszej zwykłej codzienności.

Zapraszamy zatem na Weekendową Szkołę Wiary od 24 do 26 lutego br. do Legnicy.  Będzie to czas radości, modlitwy, poznania i spotkania. Szkołę poprowadzi znana na całym świecie charyzmatyczka ze Stanów Zjednoczonych Maria Vadia oraz wspólnota „Armia Dzieci”. Podobne spotkanie już organizowaliśmy w ubiegłym roku i zgromadziło ono w sumie ok. tysiąca osób.

Mamy nadzieję, że tegoroczne będzie nie mnie liczne. Szczegółowe informacje dotyczące zapisów można uzyskać na stronie www.jacek-legnica-sanktuarium.pl lub pod numerem telefonu 509-207-397. Serdecznie zapraszamy!

ks. Andrzej Ziombra
Maria Vadia (2) Maria Vadia (1)