Ogłoszenia duszpasterskie. V niedziela w ciągu roku – 05.02.2017

V NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 5.II.2017

 1. Zapraszamy dzisiaj o godz. 16.00 na koncert noworoczny Młodzieżowej Orkiestry Diecezji Legnickiej, który odbędzie się  w Centrum Jana Pawła II.

 1. W czwartek odbędą się spotkania dla kandydatów do bierzmowania w sali św. Rodziny: o godz. 16.30 klasy II gimnazjum, o godz. 19.00 klasy III gimnazjum i klasy I szkoły ponad gimnazjalnej.

 2. W piątek o godz. 16.00 zapraszamy na próbę scholii w sali św. Rodziny.

 3. Wszystkich ministrantów zapraszamy w piątek po wieczornej Mszy św. na zbiórkę w sali Beniaminek.

 4. Także w piątek o godz. 20.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy św. Józefa.

 5. W sobotę obchodzić będziemy XXV Dzień Chorego. Zapraszamy osoby chore do udziału we Mszy św. o godz. 15.00, która będzie połączona z udzieleniem sakramentu Namaszczenia Chorych. Sakrament ten mogą przyjąć osoby będące w stanie łaski uświęcającej, dlatego od 14.30 będzie okazja do spowiedzi. Prosimy osoby posiadające samochody o pomoc osoba chorym przy dotarciu do kościoła.

 6. W przyszłą niedzielę – II niedziele miesiąca odbędzie się zbiórka na pokrycie kosztów prac porządkowo -budowlanych wokół kościoła i Domu Parafialnego. Za zebrane ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!

 7. W każdy poniedziałek i czwartek w godzinach od 16.00 do 18.00 w sali Beniaminek, będzie można skorzystać z bezpłatnej pomocy w rozliczaniu zeznań podatkowych za 2016 rok. W gablocie parafialnej znajduje się informacje o potrzebnych dokumentach.

 8. Dobiega końca wizyta duszpasterska, jeszcze jutro od 16.00 uzupełnienie kolędy; osoby które chciałby prosić o błogosławieństwo dla swojej rodziny i domu zapraszamy do zakrystii.

 9. Jeszcze w tym tygodniu – do piątku Msze św. będą odprawiane o 7.00, 9.00 i o 18.00

 10. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od 16.00 do 17.00.