Ogłoszenia duszpasterskie. VII niedziela w ciągu roku – 19.II.2017

  1. Zapraszamy w środę o godz. 18.45 do kaplicy św. Józefa na kolejne spotkanie nad Słowem Bożym, które poprowadzi ks. Sławomir Stasiak. Rozważane teksty znajdują się na stronie parafii.
  2. Przypominamy i zapraszamy do wzięcia udziału w trzydniowych rekolekcjach z amerykańska charyzmatyczką Maria Vadia, które będą trwały od 24 do 26 lutego. Szczegóły na plakacie.
  3. Zapraszamy i zachęcamy do obejrzenia filmu „Zerwany kłos” o bł. Karolinie Kózkównej , który będzie wyświetlany w kinie Piast od 24 lutego do 2 marca.
  4. Nauki dla narzeczonych odbędą się w naszej parafii od 10 do 16 marca w salce św. Rodziny. Początek o godz. 19.30. Zapisy w czasie pierwszego spotkania.
  5. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od 16.00 do 17.00.
  6. W poniedziałek i czwartek od 16.00 do 18.00 w sali Beniaminek, będzie można skorzystać z bezpłatnej pomocy w rozliczaniu zeznań podatkowych za 2016 rok.
  7. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Msze św. o godz. 12.00 sprawowanej w intencji ks. Seniora Aleksandra z okazji imienin i urodzin.
  8. W poniedziałek 27 lutego przypada XXX rocznica śmierci Czcigodnego Sługi Bożego Franciszka Blachnickiego – twórcy Ruchu Światło – Życie (zwanego oazą) oraz Domowego Kościoła (oaza rodzin). Zapraszamy do naszego kościoła na Msze św. o godz. 18.00 wszystkich byłych oazowiczów, sympatyków Ruchu oraz osoby które chciałyby poznać życiorys i działalność O. Franciszka. Po Eucharystii spotkanie w sali św. Rodziny oraz film o ks. Blachnickim.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego.

Dzieciom i młodzieży jak też pedagogom życzymy dalszego spokojnego i dobrego wypoczynku w czasie ferii.