Ogłoszenia duszpasterskie. I niedziela przygotowania paschalnego 5.III.2017

 

1. Zapraszamy dzisiaj o godz. 15.30 do Centrum Jana Pawła II na wyjątkowy koncert z okazji Dnia Żołnierzy wyklętych, który zostanie poprowadzony przez Zespół Artystyczny Żołnierzy Rezerwy „Rota” ze Złotoryi.

2. Trwa czas Wielkiego Postu zapraszamy w piątek na nabożeństwa Drogi Krzyżowej: o 16.30 – zapraszamy dzieci, o 17.15 – dorosłych, a o 19.00 Droga Krzyżowa dla młodzieży i tych, którzy nie mogli w niej uczestniczyć wcześniej.

3. W niedziele zapraszamy na Gorzkie Żale o 17.00, podczas nabożeństwa zbierane będą ofiary przeznaczone na  kwiaty i dekoracje do Bożego Grobu.

4. Tak jak w poprzednich latach zapraszamy od poniedziałku do soboty na adorację Najświętszego Sakramentu i Koronkę do Bożego Miłosierdzia od godz. 15.00 do 16.00. W czasie adoracji będzie także okazja do skorzystania z Sakramentu Pokuty.

5. W przyszłą niedziele odbędzie się zbiórka na planowane prace porządkowo – budowlane wokół kościoła i Domu Parafialnego. Bóg zapłać za złożone ofiary.

6. Także w przyszłą niedziele zapraszamy na dodatkową Msze św. o godz. 15.00 połączoną z modlitwą o uzdrowienie duchowe i cielesne.

7. W piątek rozpoczynają się nauki dla narzeczonych, które będą trwały do czwartku 16 marca. Początek o godz. 19.30. Zapisy w czasie pierwszego spotkania w Domu Parafialnym w sali św. Rodziny.

8. W przyszłą niedziele dzieci z klas II przynoszą do kościoła podpisane zeszyty uczestnictwa w niedzielnych Mszach. Msza św. dla dzieci z klas II i ich rodziców odbędzie się 19 marca o godz. 16.00.

9. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od 16.00 do 17.00

10. Zachęcamy do wzięcia ze sobą pudełka na jałmużnę wielkopostną.

11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego.