Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Wielkanocną 23.04.2017

 

1. Rozmowa sprawdzająca przygotowanie dzieci do I Spowiedzi i Komunii Św. w czwartek i w sobotę według ustalonego grafiku, który znajduje się w gablocie.

2. W piątek o godz. 19.00 spotkanie dla młodzieży w sali Św. Rodziny.

3. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z I klasy szkoły ponadgimnazjalnej w poniedziałek o godz.17.00 w sali Św. Rodziny.

4. Rodziców dzieci klas II zapraszamy na katechezę w ramach przygotowania do I Komunii Św. Grupa 1 i 2 będzie miała katechezę w czwartek 27 kwietnia o godz. 19:00 w Sali św. Rodziny, Grupa 3 w piątek o godz. 19:00 w kaplicy św. Józefa. Listy nazwisk poszczególnych grup jest wywieszone w przedsionku kościoła.

5. Parafia św. Jana zaprasza w sobotę na kolejną pielgrzymkę pokutną do Legnickiego Pola. Początek o godz. 21.00 przy kościele św. Jana.

6. Za półtora tygodnia 3 maja będziemy przeżywać uroczystość odpustową ku czci Matki Bożej Królowej Polski. Msze św. będą odprawiane tak jak w każdą niedzielę. Uroczysta Eucharystia pod przewodnictwem ks. prof. Sławomira Stasiak zostanie celebrowana o godz. 12.30.

7. Dzień wcześniej 2 maja pragniemy polecić Bogu naszych zmarłych, pochowanych na legnickim cmentarzu. O godz. 18.00 modlić się będziemy w kościele, a o 19.00 na cmentarzu. Prosimy wypisać nazwiska zmarłych (tak jak na wypominkach) za których pomodlimy się w czasie procesji na cmentarzu od I bramy do kaplicy.

8. Dzisiaj po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek na wsparcie chrześcijan w Aleppo. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.