Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzilę Wilekanocną 7.05.2017

 

  1. Rozpoczęliśmy Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne, módlmy się o święte i nowe powołania z naszej wspólnoty oraz polecajmy Bogu kapłanów pracujących i pochodzących z tutejszej parafii.

  2. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych, dzieci zapraszamy do piątku o godz. 17.00, młodzież i dorosłych o godz. 17.30.

  3. Próby dla dzieci przygotowujących się do I Spowiedzi i Komunii Świętej w poniedziałek, środę, czwartek i piątek o godz. 16.00. W piątek próba generalna. W sobotę od godz. 9.00 spowiedź.

  4. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy I ponadgimnazjalnej w poniedziałek i czwartek o godz. 19.00 w sali Św. Rodziny.

  5. Zbiórka wszystkich ministrantów w piątek o 19.00 w sali św. Rodziny.

  6. W sobotę obchodzić będziemy w naszym mieście 100 – lecie Objawień Fatimskich. Zapraszamy o godz. 19.00 do Sanktuarium św. Jacka na nabożeństwo majowe, po którym wyruszymy z procesją różańcową do Katedry na wspólną Eucharystię o godz. 20.30, w czasie której oddamy nasze miasto Niepokalanemu Sercu Matki Bożej. Serdecznie zapraszamy. 

  7. W przyszła niedzielę podczas Eucharystii o godz. 10.00 będziemy przeżywali w naszej parafii uroczystość I Komunii. Polecajmy Bogu dzieci i ich rodziców, aby był to czas wdzięczności Jezusowi za dar Eucharystii i był przeżyty przez wszystkich jako uroczystość religijna. Uczestników Mszy o 10.30 zapraszamy na inne godziny.

  8. W przyszłą niedzielę, II niedzielę miesiąca odbędzie się zbiórka na planowane prace budowlano – porządkowe wokół obiektów parafii. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

  9. Za dwa tygodnie 16 maja odbędzie się spotkanie organizacyjne dla uczniów klasy I gimnazjum, którzy pragną rozpocząć przygotowania do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

  10. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Miłujcie się oraz Małego Gościa Niedzielnego.