Ogłoszenia duszpasterskie na VI Niedzilę Wilekanocną 21.05.2017

1. W dniu dzisiejszym z okazji rocznicy 25-lecia święceń kapłańskich naszego parafianina ks. Jacka Skrzypczyka – pracującego obecnie we Włoszech, życzymy Czcigodnemu Jubilatowi Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej w dalszej posłudze kapłańskiej.

2. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych, dzieci zapraszamy do piątku o godz. 17.00, młodzież i dorosłych o godz. 17.30.

3. W środę po nabożeństwie majowym o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami. Na spotkanie zapraszamy także ministrantów ze szkoły podstawowej. Zbiórka dla ministrantów z gimnazjum i szkoły średniej w piątek o godz. 19.00.

4. Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży zaprasza 3 czerwca młodzież do udziału w Spotkaniu Ewangelizacyjnym, które poprowadzi o. John Bashobora, kaznodzieja i charyzmatyk z Ugandy. Spotkanie odbędzie się w hali widowiskowo – sportowej w Legnicy przy ul. Lotniczej. Zaproszenie skierowane jest skierowane szczególnie dla kandydatów do Bierzmowania z naszej parafii, dla których będzie to jednocześnie dzień skupienia w ramach przygotowań. Zapisy i dodatkowe informacje u Księdza Przemysława.

5. Spotkanie dla młodzieży, która pragnie doświadczać wspólnoty i formować swoją wiarę w piątek o godz. 19.00 w sali Świętej Rodziny.

6. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z III klasy gimnazjum w czwartek o godz. 19.00 w sali Świętej Rodziny. Proszę o przyniesienie ze sobą książeczek.

7. Duszpasterstwo parafii św. Jana zaprasza na 115 nocną pielgrzymkę pokutno-błagalną do Legnickiego Pola. Początek o godz. 21.00 w kościele.

8. Zapraszamy do udziału w pielgrzymkach: 10 czerwca organizowana jest pielgrzymka „Margaretek” do Kalwarii Zebrzydowskiej, a 11 czerwca pielgrzymka dzieci na Jasną Górę – szczegóły wyjazdów w gablocie ogłoszeń.

9. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od 16.00 do 17.00.

10. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej.