Ogłoszenia duszpasterskie na VII Niedzielę Wilekanocną 28.05.2017

 

1. Zapraszamy jeszcze do środy na nabożeństwa majowe, dzieci zapraszamy o godz. 17.00, młodzież i dorosłych o godz. 17.30. Od czwartku zapraszamy na wspólne odmawianie litanii do Serca Pana Jezusa o godz. 17.30.

2. W środę po nabożeństwie majowym o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami. Na spotkanie zapraszamy także ministrantów ze szkoły podstawowej. Zbiórka dla ministrantów z gimnazjum i szkoły średniej w piątek o godz. 19.00.

3. Spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z I klasy ponadgimnazjalnej w poniedziałek o godz. 19.00 w kościele.

4. Przypominamy o składaniu deklaracji o rozpoczęciu przygotowania do Bierzmowania uczniów z I klasy gimnazjum. Jeżeli ktoś nie posiada karty, może ją odebrać w zakrystii. Zgłoszenia będą przyjmowane do 10 czerwca, po tym terminie przygotowanie będzie przedłużone o dodatkowy rok.

5. Zapisy na spotkanie z o. Johnem Boshoborą po Mszach Świętych u księdza Przemysława. Przypominam, ze jest to obowiązkowy dzień skupienia dla wszystkich kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z naszej parafii.

6. W środę o godz. 19.00 w sali Beniaminek odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej. Serdecznie zapraszamy.

7. W czwartek pamiętajmy o modlitwie w intencji kapłanów pochodzących i pracujących w naszej parafii. Modlić się będziemy także w intencji nowych powołań z naszej wspólnoty.

8. W czwartek odwiedziny chorych od godz. 9.00

9. W piątek zapraszamy wszystkie dzieci na Festyn z okazji Dnia Dziecka organizowany przez Caritas Legnicki, rozpoczęcie Mszą św. w katedrze o 10.00, po jej skończeniu przejście barwnego korowodu na boczne boisko w Parku Miejskim. Zapraszamy szkoły, poszczególne klasy oraz dzieci z rodzicami.

10. W I piątek spowiedź dla dzieci (szczególnie komunijnych ) od godz. 16.00,Msza o 16.30, nabożeństwo o 17.30 oraz Eucharystia o 18.00.

11. W sobotę o godz. 10.00 zapraszamy wszystkie dziewczynki i chłopców, szczególnie po I Komunii Św., którzy chcieliby śpiewać w naszej parafialnej scholii. Spotkanie odbędzie się w sali Świętej Rodziny.

12. W sobotę zapraszamy czcicieli Matki Bożej na Eucharystie o godz. 16.00

13. Dziękujemy za złożone 14 maja ofiary na planowane prace budowlano –porządkowe wokół kościoła i Domu Parafialnego. Zebrano w sumie 8704 zł w tym wpłaty indywidualne w wysokości 920 zł. Bóg zapłać ! Nieustanie polecamy Bogu wszystkich Darczyńców prosząc o potrzebne dla nich łaski.

14. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od 16.00 do 17.00.

15. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego oraz Niedzieli