Ogłoszenia duszpasterskie na XI Niedzielę w ciągu roku – 18.06.2017

 

  1. Zapraszamy po wieczornej Eucharystii na procesje eucharystyczną wokół kościoła, w czasie której modlimy się litanią do Serca Pana Jezusa. Na procesję zapraszamy także dziewczynki do sypania kwiatów. Procesje będą trwały do czwartku.

  2. W piątek kończy się rok szkolny i katechetyczny – zapraszamy na Msze św. dziękczynno – błagalną ; młodzież zapraszamy w czwartek o godz. 18.00, dzieci zapraszamy w piątek o godz. 8.00. Dziękując Bogu za miniony rok nauki, nie zapominajmy prosić Go o szczęśliwe wakacje.

  3. W sobotę parafia św. Jana zaprasza na pokutną pielgrzymkę do legnickiego Pola. Początek o 21.00 przy kościele św. Jana. Szczegóły w gablocie ogłoszeń.

  4. Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na prace remontowo – budowlane wokół kościoła.

Biskup Legnicki podjął decyzję o zmianach personalnych w naszej parafii: z dniem 26 czerwca ks. Przemysław Superson przechodzi do parafii Podwyższenia Krzyża w Legnicy, a ks. Bogdan Michalski przechodzi do parafii Wniebowzięcia NMP w Lubawce. W niedzielę 25 czerwca zapraszamy na Eucharystię o godz. 12.00 w czasie której będziemy dziękować za prace duszpasterską obydwu kapłanom.

Jednocześnie Ksiądz Biskup skierował do pracy duszpasterskiej ks. Kamilla Bulande. Do naszej parafii dołączy także ksiądz rezydent – pracownik notariatu kurii ks. Tomasz Kwiecień.