Ogłoszenia duszpasterskie na XII Niedzielę w ciągu roku – 25.06.2017

1. Jeszcze do piątku zapraszamy o godz. 17.30 do wspólnej modlimy litanią do Serca Pana Jezusa
.
2. W środę zapraszamy o godz. 18.00 na modlitwę w intencji uzdrowienia duchowego i fizycznego, której będzie przewodniczył o. Teodor Knapczyk.

3. W I sobotę miesiąca zapraszamy czcicieli Matki Bożej na Msze św. o godz. 18.00 w intencji wynagradzającej wszelkie zniewagi wobec Niepokalanego Poczęcia Maryi. Po Eucharystii zmiana tajemnic Różańca Świętego oraz wspólny różaniec.

4. 9 lipca zapraszamy do udziału w 26 pielgrzymce Radia Maryja do Częstochowy. Koszt 65 zł, szczegóły w gablocie ogłoszeń.

5. W tym tygodniu kancelaria czynna w poniedziałek i piątek od 16.00 do 17.00.

6. Bóg zapłać za złożone tydzień temu ofiary na prace remontowo – budowlane wokół kościoła i Domu Parafialnego. Złożyliście w sumie ofiarę w wysokości 5599 zł w tym wpłaty indywidualne złożone w ciągu miesiąca to 1200 zł. Polecamy Bogu wszystkich Ofiarodawców prosząc Pana o potrzebne dla nich łaski. W tym tygodniu planujemy rozpoczęcie prac przy tworzeniu polichromii chrzcielnej.

7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Miłujcie się.

8. Uczniom, pracownikom oświaty oraz rodzicom życzymy Bożego błogosławieństwa na czas wakacji.

W dniu dzisiejszym pracę duszpasterską w naszej parafii kończą ks. Przemysław Superson oraz ks. Bogdan Michalski. Dziękujemy Bogu za wszelkie dobro, które stało się ich udziałem w naszej wspólnocie parafialnej i życzymy im Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na nowych placówkach.