Ogłoszenia duszpasterskie na XVI Niedzielę w ciągu roku – 16.07.2017

1. W dniu dzisiejszym po Mszy św. odbędzie się zbiórka na wsparcie odbudowy katedry w Gorzowie, która spłonęła 1 lipca. Za okazaną pomoc składamy serdeczne Bóg zapłać.

2. Przypominamy, że w czasie wakacji kancelaria parafialna czynna jest w środę od 15.30 do 17.00. Na numer telefonu kancelaryjnego proszę dzwonić w sprawie wezwania do chorego i w sprawach pogrzebowych.

3. We wtorek obchodzić będziemy wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców, poświęcenie wszelkich pojazdów odbędzie sie w najbliższą niedzielę 30 lipca, po Mszy św. o godz. 12.00

4. Akcja Katolicka z parafii p.w. Matki Bożej Miłosierdzia w Jeleniej Górze – Cieplicach oraz nasza parafia zaprasza od 21 do 29 sierpnia na wypoczynek w Rumunii. Szczegółowy program znajduje się w gablocie ogłoszeń – zapisy bezpośrednio w biurze turystycznym Elżbieta , które znajduje się na Rynku Legnickim – naprzeciw figury Jana Pawła II.

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej : Niedzieli i Gościa Niedzielnego.

6. Przebywającym na wakacjach i urlopach oraz gościom obecnym w naszej parafii życzymy miłego i spokojnego wypoczynku.