Ogłoszenia duszpasterskie na XVIII Niedzielę w ciągu roku – 06.08.2017

1. Przypominamy, że w czasie wakacji kancelaria parafialna czynna jest w środę od 15.30 do 17.00. Na numer telefonu kancelaryjnego proszę dzwonić w sprawie wezwania do chorego i w sprawach pogrzebowych.

2. W czwartek w święto św. Wawrzyńca zapraszamy na Msze św. odpustową, która odprawiona będzie na Śnieżce o godz. 12.00.

3. Akcja Katolicka z parafii p.w. Matki Bożej Miłosierdzia w Jeleniej Górze – Cieplicach oraz nasza parafia zaprasza od 21 do 29 sierpnia na wypoczynek w Rumunii. Szczegółowy program znajduje się w gablocie ogłoszeń – zapisy bezpośrednio w biurze turystycznym Elżbieta , które znajduje się na Rynku Legnickim – naprzeciw figury Jana Pawła II.

4. W przyszłą niedzielę – II niedzielę miesiąca, zebrana taca przeznaczona będzie na wykonanie chrzcielnicy. Trzy wstępne projekty chrzcielnicy możemy zobaczyć w gablocie ogłoszeń.

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej : Niedzieli i Gościa Niedzielnego.

6. Przebywającym na wakacjach i urlopach oraz gościom obecnym w naszej parafii życzymy miłego i spokojnego wypoczynku.