Ogłoszenia duszpasterskie na XIX Niedzielę w ciągu roku – 13.08.2017

  1. Zapraszamy jutro o godz. 18.00 na Msze św. ku czci Matki Bożej Fatimskiej, po Eucharystii nabożeństwo z procesją. Intencje mszalne prosimy składać przed Mszą w zakrystii.

  2. We wtorek obchodzimy uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, Eucharystie będą odprawiane tak jak w każdą niedzielę – przypominamy o obowiązku uczestniczenia we Mszy św.

  3. Parafia św. Jacka zaprasza na uroczystości odpustowe, które trwać będą od 15 do 17 sierpnia. Suma odpustowa 17 sierpnia o godz. 18.00. Szczegóły na plakacie.

  4. Zapraszamy do udziału w organizowanych pielgrzymkach: 2 i 3 września do Torunia i Lichenia (z noclegiem w Licheniu) oraz 7 września (czwartek) do Kalisza do Sanktuarium św. Józefa i św. Rodziny. Szczegóły na plakacie w gablocie.

  5. Kancelaria parafialna będzie czynna w środę od 15.30 do 17.00. Na numer telefonu kancelaryjnego proszę dzwonić w sprawie wezwania do chorego i w sprawach pogrzebowych.

  6. Jeszcze w tym tygodniu można zapisać się na wyjazd od 21 do 29 sierpnia na wypoczynek w Rumunii. Szczegółowy program znajduje się w gablocie ogłoszeń.

  7. Dziękujemy za złożone dzisiaj ofiary przeznaczone na wykonanie chrzcielnicy. Trzy wstępne projekty chrzcielnicy możemy zobaczyć w gablocie ogłoszeń, a w zakrystii można także zobaczyć modele chrzcielnic wykonane metodą 3D.

  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej : Niedzieli i Gościa Niedzielnego.

  9. Przebywającym na wakacjach i urlopach oraz gościom obecnym w naszej parafii życzymy miłego i spokojnego wypoczynku.