Ogłoszenia duszpasterskie na XX Niedzielę w ciągu roku – 20.08.2017

  1. W przyszłą niedzielę po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek na wsparcie osób poszkodowanych w czasie nawałnicy, które przeszły przez Polskę. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

  2. Duszpasterstwo Młodzieży zaprasza na 24 Spotkanie Młodych, które odbędzie się od 24 do 27 sierpnia w Legnickim Polu. Jak zawsze wiele ciekawych spotkań i gości. Zapisy w dniu rozpoczęcia. Szczegóły na plakacie w gablocie. Serdecznie zapraszamy młodych ludzi do udziału w diecezjalnym święcie młodych.

  3. W sobotę zapraszamy na kolejną nocną pielgrzymkę do Legnickiego Pola, początek o godz. 21.00 przy kościele św. Jana.

  4. Zapraszamy do udziału w organizowanych pielgrzymkach: 2 i 3 września do Torunia i Lichenia (z noclegiem w Licheniu) oraz 7 września (czwartek) do Kalisza do Sanktuarium św. Józefa i św. Rodziny. Szczegóły na plakacie w gablocie.

  5. Papieski Fakultet Teologiczny zaprasza w przyszłym tygodniu w poniedziałek i wtorek do udziału w XLVII Wrocławskich Dniach Duszpasterskich. Osoby zainteresowane odsyłamy do gabloty z ogłoszeniami.

  6. Kancelaria parafialna będzie czynna w środę od 15.30 do 17.00. Na numer telefonu kancelaryjnego proszę dzwonić w sprawie wezwania do chorego i w sprawach pogrzebowych.

  7. Dziękujemy za złożone tydzień temu ofiary przeznaczone na wykonanie chrzcielnicy. Złożyliście w sumie ofiarę w wysokości 9699 zł oraz 6,70 euro – w tym wpłaty indywidualne złożone w ciągu miesiąca w wysokości 4110 zł. Serdeczne Bóg zapłać. Niech Bóg wszystkim Darczyńcom błogosławi i udzieli potrzebnych łask.

  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej : Niedzieli i Gościa Niedzielnego.

  9. Przebywającym na wakacjach i urlopach oraz gościom obecnym w naszej parafii życzymy miłego i spokojnego wypoczynku.