Ogłoszenia dyszpasterski na XXI niedzielę w ciągu roku – 27.08.2017

 

  1. Dzisiaj po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek na wsparcie osób poszkodowanych w czasie nawałnicy, które przeszły przez Polskę. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

  1. Papieski Fakultet Teologiczny zaprasza w poniedziałek i wtorek do udziału w XLVII Wrocławskich Dniach Duszpasterskich. Osoby zainteresowane odsyłamy do gabloty z ogłoszeniami.

  2. W pierwszy piątek odwiedzimy chorych od godz. 9.00.

  3. Ze względu na trwające wakacje spowiedź w I piątek odbędzie się od godz. 17.00, nabożeństwo o 17.30, a Eucharystia o godz. 18.00.

  4. W I sobotę o godz. 16.00 zapraszamy na Mszę św. czcicieli Matki Bożej, po Mszy zmiana tajemnic różańcowych oraz wspólny różaniec.

  5. Także w sobotę odbędzie się XVIII Pielgrzymka Osób Niepełnosprawnych i Przyjaciół. Początek o godz. 10.00. Szczegóły na plakacie.

  6. Zapraszamy do udziału w pielgrzymkach: 2 i 3 września do Torunia i Lichenia (z noclegiem w Licheniu) oraz 7 września (czwartek) do Kalisza do Sanktuarium św. Józefa i św. Rodziny. Szczegóły na plakacie w gablocie.

  7. Jeszcze tylko w tym tygodniu kancelaria parafialna będzie czynna w środę od 15.30 do 17.00. Na numer telefonu kancelaryjnego proszę dzwonić w sprawie wezwania do chorego i w sprawach pogrzebowych.

  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej : Niedzieli i Gościa Niedzielnego.

  9. Przebywającym na wakacjach i urlopach oraz gościom obecnym w naszej parafii życzymy miłego i spokojnego wypoczynku.