Ogłoszenia duszpasterskie na XXII niedzielę w ciągu roku – 3.11.2017

  1. Witamy w naszej wspólnocie parafialnej ks. diakona Romana Charkota, który rozpoczął roczną praktykę duszpasterską. Życzymy mu, aby ten czas pobytu w naszej parafii przygotował go jak najlepiej do posługi kapłańskiej na większą chwałę Bożą i pożytek Ludu Bożego.

  2. Jutro rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczne, rozpocznijmy go z Panem Bogiem – zapraszamy na Eucharystię, dzieci ze szkoły podstawowej zapraszamy o 7.45 ( Msza św. będzie odprawiana w intencji zmarłej Dyrektorki SP 7 ś.p. Joanny Maciejewskiej ) , młodzież z gimnazjum i szkoły średniej – szczególnie kandydatów do bierzmowania, zapraszamy na godz. 18.00.

  3. Od tego tygodnia kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki i piątki od 16.00 do 17.00.

  4. Dziękujemy za złożone tydzień temu ofiary na wsparcie osób poszkodowanych w czasie nawałnicy, które przeszły przez Polskę. Złożyliście w sumie 3.121 zł i 32 gr. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

  5. W pierwszy czwartek miesiąca pamiętajmy o modlitwie w intencji kapłanów pochodzących i pracujących w naszej parafii. Módlmy się także w intencji nowych i świętych powołań kapłańskich , zakonnych i misyjnych z naszej wspólnoty.

  6. W piątek odbędą się zbiórki dla ministrantów – kandydatów i ministrantów ze szkoły podstawowej zapraszamy o godz. 17.00, gimnazjum i szkołę średnią zapraszamy na godz. 19.00. Spotkania odbędą się w sali Beniaminek.

  7. Za tydzień przypada II niedziela miesiąca, zebrana kolekta przeznaczona będzie na prace remontowo – budowlane prowadzone w naszej parafii. Za ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej : Niedzieli i Gościa Niedzielnego.