Ogłoszenia duszpasterskie na XXIII niedzielę w ciągu roku – 10.11.2017

1. W środę zapraszamy o godz. 17.00 na nabożeństwo fatimskie. Po Eucharystii procesja wokół kościoła. Intencje mszalne prosimy zgłaszać w zakrystii przed Mszą św.

2. W przyszłą niedzielę zapraszamy o godz. 15.00 na Eucharystię i modlitwę w intencji uzdrowienia duchowego i fizycznego, którą poprowadzi O. Teodor.

3. Za tydzień na Msze św. o godz. 10.30 zapraszamy dzieci z klasy 1 na uroczyste poświęcenie tornistrów.

4. Terminarz spotkań w związku z przygotowaniem do I Komunii:
– kl. III – spotkanie dla rodziców dzieci zgłoszonych w tamtym roku odbędzie się w poniedziałek 18.IX o godz. 19.00 w kościele
– spotkanie dla rodziców dzieci z klasy III, które nie zostały zgłoszone w tamtym roku odbędzie się w środę 20.IX o godz. 19.00 w kościele
– zgłoszenie do przygotowania do komunii dzieci z kl. II, odbędzie się w poniedziałek 25. IX o godz. 19.00 w kościele. Warunkiem zgłoszenia dziecka jest metryka chrztu; jeżeli dziecko było ochrzczone w tutejszej parafii, to proszę odebrać metrykę w kancelarii, która będzie czynna w środy przez dwa najbliższe tygodnie od 16.30 do 17.30.

5. Terminarz spotkań w związku z przygotowaniem do przyjęcia Sakr. Bierzmowania:
– klasę I szkoły średniej zapraszamy we wtorek 12.IX o godz. 19.00 w kaplicy św. Józefa
– zapisy dla klasy 6 i 7 szkoły podstawowej w środę 13.IX o godz. 19.00 w kościele
– spotkanie dla klas II i III z gimnazjum w czwartek 14.IX o godz. 19.00 w kościele

6. Zapraszamy osoby, które mają predyspozycje wokalne oraz instrumentalne na warsztaty chórowo – instrumentalne muzyki liturgicznej. Chcemy stworzyć grupę osób, która będzie zaangażowana w przygotowanie śpiewów podczas Liturgii na większe święta i uroczystości w naszej parafii. Szczególnie zachęcamy młodzież, ale także dorosłych, którzy będą się dobrze czuli w śpiewie chórowym. Próby będą się odbywały w czwartki i niedzielę o godzinie 19.00 na plebani w sali Beniaminek. Pierwsze spotkanie w najbliższy czwartek 14 września o godz. 19.00

7. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałki i piątki od 16.00 do 17.00.

8. W piątek odbędą się zbiórki dla ministrantów – kandydatów i ministrantów ze szkoły podstawowej zapraszamy na godz. 17.00, gimnazjum i szkołę średnią zapraszamy na godz. 19.00. Spotkania odbędą się w sali Beniaminek.

9. Dziękujemy za złożoną dzisiaj ofiarę, która będzie przeznaczona na prace remontowo – budowlane prowadzone w naszej parafii. Msza św. w intencji Ofiarodawców zostanie odprawiona 24.IX o godz. 12.00.