Ogłoszenia duszpasterskie na XXV niedzielę w ciągu roku – 24 IX 2017

1. Przypominamy, że w dniu jutrzejszym o godz. 19.00 odbędzie się  spotkanie dla rodziców dzieci z kl. II, w czasie którego będzie można zgłosić dzieci do przygotowania do I Komunii św. Warunkiem zgłosz nia jest dostarczenie metryki chrztu; jeżeli dziecko było ochrzczone w tutejszej parafii, to proszę odebrać metrykę w kancelarii. W czasie
spotkania zostaną wręczone książeczki potwierdzające obecność na Mszy

2. W środę o godz. 19.00 spotkanie dla rodziców klas IV – spotkanie będzie dotyczyło przygotowania do rocznicy I Komunii św.

3. Czym jest Ruch Światło – Życie, zwany popularnie oazą, jak będąc młodym człowiekiem można pogłębić swoja wiarę i relację z Jezusem ? Aby znaleźć odpowiedź na te pytania, zapraszamy młodzież z gimnazjum i szkoły średniej na spotkanie, które odbędzie się w czwartek o godz. 19.00 w pomieszczeniach na starej plebani.

4. W piątek o godz. 19.00 w kościele odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy II i III  gimnazjum – obecność obowiązkowa.

5. W sobotę o godz. 10.00 w sali Beniaminek, odbędzie się spotkanie dla grupy II (środowej) dzieci komunijnych z kl. III.

6. Młodzież z klasy VI i VII oraz z klasy II gimnazjum, która nie zgłosiła się do przygotowania do bierzmowania, może to uczynić w kancelarii parafialnej wraz z rodzicami do 30 września.

7. W sobotę 30 IX odbędzie się kolejna nocna pielgrzymka do Legnickiego Pola, początek o godz. 21.00 w kościele św. Jana. Szczegóły na plakacie.

8. 7 października odbędzie się w całej Polsce modlitwa „Różaniec do granic”. Nasza parafia została przydzielona do parafii w Szklarskiej Porębie pod wezwaniem, św. Maksymiliana Marii Kolbe, początek o 10.30 – szczegóły na plakacie.

9. Dziękuję za złożone dwa tygodnie temu ofiary przeznaczone na prowadzone prace remontowo – budowlane w naszej parafii. Złożono w sumie 8541 zł (w tym wpłaty indywidualne w wysokości 3170 zł) Serdeczne Bóg zapłać ! Msza św. z prośbą o błogosławieństwo Boże dla wszystkich Darczyńców zostanie odprawiona dzisiaj o godz. 12.00

10. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałki i piątki od 16.00 do 17.00.