Ogłoszenia duszpasterskie na XXVIII niedzielę w ciągu roku – 15.10.2017

1. Zapraszamy do modlitwy różańcowej. Dzieci zapraszamy od poniedziałku do piątku o godz. 16.30, dorosłych i młodzież zapraszamy o godz. 17.15.

2. Przypominamy, że Msza św. dla rodziców i dzieci z klasy III planowana na dzisiaj zostało przeniesiona na 22 października na godz. 16.00

3. Od wtorku 17 października do niedzieli 22 października trwać będą w naszej parafii nauki dla narzeczonych. Początek zajęć we wtorek o godz. 19.30 w sali św. Rodziny.

4. W piątek zapraszamy na zbiórki: ministrantów ze szkoły podstawowej oraz chłopców po I Komunii św., którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszamy w piątek po różańcu do sali Beniaminek, ministrantów z
gimnazjum i szkoły średniej zapraszamy na zbiórkę o 19.00.

5. Dziękuję za złożone dzisiaj ofiary na planowane prace remontowo – budowlane w naszej parafii. Msza św. w intencji Ofiarodawców w przyszłą niedzielę o godz. 12.00.

6. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od 16.00 do 17.00.

7. Z tyłu kościoła na regałach z gazetami można wziąć kartki na wypominki, które prosimy składać do metalowej skrzyni z tyłu kościoła.

8. Biskup Legnicki Zbigniew Kiernikowski zaprasza w najbliższą sobotę do bazyliki św. Jadwigi w Legnickim Polu o godz. 11.00 na uroczystą Eucharystię kończącą obchody 25 – lecia Diecezji Legnickiej.

9. Informujemy, że od pewnego czasu zauważamy działania zmierzające do  zdyskredytowania naszej parafii, poprzez zamieszczanie na stronie parafii nieodpowiednich linków, jak też utrudnianiu przejścia przez teren parafii przez zamknięcie przejścia od strony przedszkola. Prosimy o informacje jeżeli zobaczą Państwo dziwne lub nietypowe działania wokół parafii i kościoła. Wszelkie takie działania zostaną zgłoszone na policję.

10. Osoby pragnące śpiewać w Chórze Katedralnym zapraszamy na wstępne przesłuchanie w najbliższy piątek i w poniedziałek 23.X. o godz. 19.30 na plebani katedralnej. Szczegółowe informacje w gablocie ogłoszeń.

11. Zapraszamy w przyszłą niedzielę na spotkanie z pisarzem i publicystą Rafałem Ziemkiewiczem. Spotkanie odbędzie się o godz. 17.00 w Letia Business Center przy ul. Rycerskiej 24.

12. Zachęcamy do czytania prasy katolicki: Niedzieli, Gościa Niedzielnego,Małego Gościa Niedzielnego i Miłujcie się.