Ogłoszenia duszpasterskie na XXIX niedzielę w ciągu roku – 22.10.2017

1. Zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca. Dzieci zapraszamy od poniedziałku do piątku o godz. 16.30, dorosłych i młodzież zapraszamy o godz. 17.15.

2. Przypominamy, że dzisiaj o godz. 16.00 Msza św. dla rodziców i dzieci komunijnych.

3. W gablocie ogłoszeń znajduje się lista dzieci wyróżnionych za udział w nabożeństwach, w roku katechetycznym 2016/2017 – została ona przygotowana przez ks. Bogdana i ks. Przemysława. We wtorek po nabożeństwie różańcowym dla dzieci ok. 17.00 zapraszam do kaplicy św. Józefa rodziców na spotkanie organizacyjne w sprawie wyjazdu nagrodzonych dzieci.

4. W środę o godz. 19.00 w kaplicy św. Józefa odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy I szkoły ponadgimnazjalnej. Obecność obowiązkowa.

5. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klasy II i III gimnazjum na spotkanie, które odbędzie się w kościele w piątek 27. X. o godzinie 19.00.  Obecność obowiązkowa.

6. W piątek po różańcu zapraszamy ministrantów ze szkoły podstawowej oraz chłopców po I Komunii św., którzy chcieliby zostać ministrantami na zbiórkę ministrancką do sali Beniaminek, 7. W sobotę 28 października o godz. 10.00 w sali św. Rodzinie odbędzie się kolejne spotkanie uzupełniające dla grupy II w ramach przygotowania
do I Komunii . Zapraszamy rodziców i dzieci.

8. Wspólnota trudnych małżeństw Sychar zaprasza w najbliższy piątek 27 października na spotkanie w parafii św. Joachima i Anny w Legnicy. O godz. 18.00 Mszą Św. po której odbędzie się spotkanie w bibliotece parafialnej.

9. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od 16.00 do 17.00.

10. Z tyłu kościoła na regałach z gazetami można wziąć kartki na wypominki, które prosimy składać do metalowej skrzyni z tyłu kościoła z napisem „Wypominki”. Można już składać w zakrystii intencje na Msze św. zbiorowe, które będą odprawiane w Dzień Zaduszny – 2 listopada.

11. W parafii Katedralnej rozpoczęły się kolejne katechezy Drogi Neokatechumenalnej. Spotkania odbywają się w poniedziałek i środę. Szczegółowe informacje znajdują się w gablocie ogłoszeń.

12. Zachęcamy do czytania prasy katolicki: Niedzieli oraz Gościa Niedzielnego.