Ogłoszenia duszpasterskie na XXXI niedzielę w ciągu roku – 5.11.2017

1. Rozpoczęliśmy w minionym tygodniu modlitwę za zmarłych. Na regałach z gazetami znajdują się kartki na wypominki, wypisane wypominki prosimy składać w zakrystii. Plan modlitwy wypominkowej znajduje się w
gablocie ogłoszeń oraz na stronie internetowej parafii.

2. Przypominamy, że od 1 do 8 listopada można uzyskać jeden raz dziennie odpust zupełny za zmarłych. Warunkiem jest przyjecie komunii św., odmówienie Ojcze Nasz i Wierzę w Boga oraz modlitwa w intencji Ojca św.

3. Wspólnota Intronizacyjna zaprasza na całonocną adorację Najświętszego Sakramentu w kaplicy św. Józefa. Początek dzisiaj o godz. 19.00, po wieczornej Eucharystii, zakończenie w poniedziałek o godz. 15.00.

4. W sobotę obchodzić będziemy 99 rocznicę odzyskania niepodległości. Zapraszamy na Eucharystię – wspólną modlitwę w intencji Ojczyzny o godz. 9.00 i 12.00. Msza św. o godz. 18.00 będzie odprawiana według
formularzu niedzielnego.

5. Rozpoczynamy w tym tygodniu pracę zmierzające do rozebrania wiaty na terenie przykościelnym, osoby pragnące pomóc przy oczyszczeniu wiaty zapraszamy w poniedziałek i wtorek o godz. 10.00. Zapraszamy też do pomocy osoby, które potrzebują drewna do rozpałki lub innych rzeczy przydatnych na działkach czy altankach.

6. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłym miesiącu na tace inwestycyjną. Złożyliście w sumie 9941 zł w tym wpłaty indywidualne złożone w ciągu miesiąca w wysokości 4700 zł. Serdeczne Bóg zapłać. W przyszłą niedzielę  – II niedzielę miesiąca zebrana kolekta będzie przeznaczona na wykonanie kompleksowego, nowoczesnego oświetlenia prezbiterium i głównej nawy kościoła.

7. Za tydzień w czasie Mszy św. o godz. 10.30 zostaną poświęcone książeczki dla dzieci komunijnych, które można nabyć po Eucharystii w kaplicy św. Józefa. Przypominamy, że w niedzielę 19 listopada o godz. 16.00 zostanie odprawiona Msza św. dla rodziców i dzieci komunijnych.

8. W przyszłą niedzielę zapraszamy na dodatkową Eucharystię o godz. 15.00 w intencji uzdrowienia duchowego i fizycznego. Modlitwie będzie przewodniczył O. Teodor.

9. Kancelaria czynna poniedziałek i piątek od 16.00 do 17.00

10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego, oraz Małego Gościa Niedzielnego.