Ogłoszenia duszpasterskie na XXXII niedzielę w ciągu roku – 12.11.2017

1. Trwa modlitwa za zmarłych. Na regałach z gazetami znajdują się kartki na wypominki, wypisane wypominki prosimy składać w zakrystii. Plan modlitwy wypominkowej znajduje się w gablocie ogłoszeń oraz na stronie internetowej parafii.

2. Przypominamy, że dzisiaj o godz. 15.00 Msza św. połączona z modlitwą o uzdrowienie duchowe i fizyczne prowadzona przez O. Teodora.

3. W poniedziałek zapraszamy na nabożeństwo fatimskie o godz. 17.00. Przed Eucharystią prosimy składać w zakrystii intencje mszalne.

4. W przyszłą niedzielę 19 listopada o godz. 16.00 zostanie odprawiona Msza św. dla rodziców i dzieci komunijnych. Zapraszamy.

5. W piątek o 17.00 w sali Beniaminek odbędzie się zbiórka dla ministrantów ze szkoły podstawowej i kandydatów, a o 19.00 dla grupy starszej.

6. Dziękujemy za złożone dzisiaj ofiary na tacę, zebrana kolekta będzie przeznaczona na wykonanie jeszcze w tym roku kompleksowego, nowoczesnego oświetlenia prezbiterium i głównej nawy kościoła. Bóg zapłać!

7. Z tyłu kościoła można otrzymać kalendarze parafialne na 2018 rok. Ofiara za kalendarz będzie przeznaczona na przyszłoroczne prace budowlane wokół kościoła i Domu Parafialnego. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!

8. Kancelaria czynna w poniedziałek od 16.00 do 16.45, a w piątek od 16.00 do 17.00

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego, oraz Małego Gościa Niedzielnego.