Ogłoszenia duszpasterskie na XXXIII niedzielę w ciągu roku

1. Jeszcze do środy trwać będzie modlitwa za zmarłych. Wypełnione wypominki proszę składać w zakrystii.

2. W tym tygodniu odbędą się spotkania dla kandydatów do bierzmowania z klasy III gimnazjum. Grupa I spotka się w poniedziałek, grupa II we wtorek, grupa III w środę. Spotkanie dla klasy I szkoły ponadgimnazjalnej odbędzie się w czwartek. Wszystkie spotkania rozpoczynają się o godz. 19.00 w sali Beniaminek. Lista z podziałami na grupy  znajduje się w gablocie.

3. W piątek o godz. 17.00 w sali Beniaminek odbędzie się zbiórka dla ministrantów ze szkoły podstawowej i kandydatów, a o 19.00 dla grupy   starszej.

4. Z tyłu kościoła można otrzymać kalendarze parafialne na 2018 rok. Ofiara za kalendarz będzie przeznaczona na przyszłoroczne prace budowlane wokół kościoła i Domu Parafialnego. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!

5. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce do Torunia w sobotę 2 grudnia; z okazji 26 rocznicy powstania Radia Maryja. Wszelkie dodatkowe informacje znajdują się w gablocie ogłoszeń.

6. Kancelaria czynna w poniedziałek i piątek od 16.00 do 17.00

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Niedzieli oraz Gościa Niedzielnego.