Ogłoszenia duszpasterskie na XXXIV niedzielę w ciągu roku – 26.11.2017

 1. Zakończyliśmy modlitwę wypominkową. Dziękujemy za wspólną modlitwę i złożone ofiary.

 2. W tym tygodniu odbędą się spotkania dla kandydatów do bierzmowania z klasy VI. Grupa I spotka się we wtorek, grupa II w czwartek. Spotkania rozpoczynają się o godz. 19.00 w sali św. Rodziny. Lista z podziałami na grupy znajduje się w gablocie.

 3. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy II gimnazjum odbędzie się w środę o godz. 19.00 w kościele. Obecność obowiązkowa.

 4. Planowane na ten tydzień spotkania dla kandydatów do bierzmowania z klasy III gimnazjum zostały odwołane.

 5. W I piątek miesiąca zapraszamy do skorzystania z Sakramentu Pokuty. Spowiedź dla dzieci od 16.00, Msza o 16.30, spowiedź dla młodzieży i dorosłych od 17.00, nabożeństwo o 17.30, Eucharystia o 18.00

 6. W piątek ks. Kamil odwiedzi swoich chorych od godz. 9.00, ks. Proboszcz odwiedzi chorych za tydzień.

 7. W I sobotę o godz. 16.00 zapraszamy na Mszę św. czcicieli Matki Bożej, po Eucharystii zmiana tajemnic różańcowych oraz wspólny różaniec.

 8. Bóg zapłać za złożone ofiary w II niedzielę miesiąca, złożyliście w sumie 10594 w tym 5030 to wpłaty indywidualne. Bóg zapłać ! Msza św. w intencji Ofiarodawców zostanie odprawiona dzisiaj o godz. 12.00.

 9. W sobotę o godzinie 20.00 zapraszamy na modlitewne czuwanie, którym chcemy rozpocząć Święty Czas Adwentu. Będziemy się modlić liturgią godzin oraz trwać na adoracji przed Najświętszym Sakramentem. Czuwanie zakończymy ok. godziny 22.00. Serdecznie zapraszamy

 10. W poniedziałek 27 listopada w 87 rocznice ukazania Cudownego Medalika przez Najświętszą Dziewicę, św. Katarzynie Laboure w czasie Mszy o 18.00 zostaną poświęcone Medaliki oraz różańce, które będzie można otrzymać po Eucharystii. Zapraszamy o 17.15 na wspólny różaniec.

 11. Z tyłu kościoła na regale z gazetami znajdują się ankiety na tegoroczną pomoc bożonarodzeniową „Paczka pod choinkę” . Wypełnioną ankietę proszę przynieść do zakrystii lub kancelarii.

 12. Zapraszamy do składania intencji na Mszę św. za górników, która zostanie odprawiona 4 grudnia o godz. 18.00.

 13. Z tyłu kościoła można otrzymać kalendarze parafialne na 2018 rok oraz nabyć kartki świąteczne.

 14. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce do Torunia w sobotę 2 grudnia z okazji 26 rocznicy powstania Radia Maryja. Dodatkowe informacje w gablocie ogłoszeń.

 15. Rada Katolików Świeckich zaprasza na wykład otwarty z cyklu „Wiara i Życie” Ks. bp Zbigniewa Kiernikowskiego, który odbędzie się w środę o godz. 17.00 w auli I LO

 16. Parafia św. Trójcy zaprasza 9 grudnia na wyjazd do Drezna na Jarmark Bożonarodzeniowy. Szczegóły na plakacie w gablocie ogłoszeń.
 17. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i czwartek od 16.00 do 17.00

 18. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego oraz Małego Gościa Niedzielnego.