Ogłoszenia duszpasterskie na II niedzielę adwentu – 10.12.2017

1. Od poniedziałku do piątku zapraszamy o godz. 16.30 dzieci, młodzież i dorosłych na Roraty.

2. W środę o godz. 17.30 zapraszamy na Msze św. ku czci Matki Bożej Fatimskiej, intencje prosimy składać przed Eucharystią w zakrystii.

3. W tym tygodniu odbędą się spotkania dla kandydatów do bierzmowania. Spotkanie dla grupy III z klasy III gimnazjum odbędzie się we wtorek o godz. 19.00, spotkanie dla klasy I szkoły średniej w środę o godz. 19.00 w Sali
Beniaminek. Tych, którzy nie byli na spotkaniu w minionym tygodniu zapraszamy na spotkanie w tym tygodniu we wtorek lub środę.

4. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje adwentowe, które poprowadzi ks. Mateusz Kopania z Legnickiego Seminarium Duchownego. Program  rekolekcji znajduje się w gablocie ogłoszeń i na stronie parafialegnica.pl

5. Za tydzień w niedzielę o godz. 15.00 zapraszamy na Eucharystię i wspólną modlitwę o uzdrowienie duchowe i fizyczne, którą poprowadzi O. Teodor

6. W zakrystii można zgłaszać chorych i osoby starsze do spowiedzi świątecznej, które odwiedzimy w najbliższy piątek od godz. 9.00

7. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę żywności dla osób potrzebujących, która odbywała się w sklepie Biedronka przy ul. Górniczej. Dziękuję woluntariuszom ze SP 7, dziękuję ks. Kamilowi i ks. Diakonowi
Romanowi za koordynację akcji.

8. Prosimy o włączenie się w parafialną akcję „Paczka pod choinkę” i wzięcie z choinki serduszka, które prosimy zamienić na paczkę dla osób potrzebujących.

9. Z tyłu kościoła można nabyć opłatki, złożone ofiary przeznaczone są na planowane prace budowlane wokół kościoła i Domu Parafialnego.

10. Kartki i świece na wigilijny stół oraz kalendarze parafialne można nabyć w zakrystii.

11. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na prace budowlane wokół kościoła i Domu Parafialnego – za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. Msza św. w intencji Ofiarodawców zostanie odprawiona 24 grudnia o godz. 24.00

12. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od 16.00 do 17.00

13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego oraz Małego Gościa Niedzielnego.