Ogłoszenia na niedzielę Chrztu Pańskiego – 7.01.2018

1. W sobotę zapraszamy o godz. 18.00 na nabożeństwo fatimskie. Prosimy o składanie do zakrystii intencji mszalnych.

2. Przypominamy, że przez cały styczeń, od poniedziałku do piątku Msze św. będą odprawiane o godz. 7.00, 9.00 i o 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy szczególnie o godz. 9.00, kiedy modlić się będziemy za parafian,  których w danym dniu odwiedzimy po kolędzie.

3. Trwa wizyta duszpasterska. Prosimy w miarę możliwości o obecność wszystkich mieszkańców oraz o przygotowanie domu do wspólnej modlitwy. Kolędę w tygodniu rozpoczynamy od 16.00, w sobotę od

10.00. Plan kolędy wywieszony jest w gablocie i na stronie internetowej parafii. Jeżeli komuś nie pasuje wyznaczony termin wizyty duszpasterskiej prosimy o skontaktowanie się z parafią przez maila lub telefonicznie w celu wyznaczenia dogodnego terminu.

4. W czasie kolędy kancelaria parafialna będzie czynna w sobotę od 9.00 do 10.00. W sprawach pogrzebowych proszę dzwonić na telefon kancelaryjny, którego numer znajduje się w gablocie ogłoszeń.