Ogłoszenia duszpasterskie na II niedzielę zwykłą – 14.01.2018

1. W środę serdecznie zapraszamy o godz. 18.45 do kaplicy św. Józefa na spotkanie biblijne w ramach spotkań „Wypłyń na głębie Słowa Bożego”, które poprowadzi ks. prof. Sławomir Stasiak.

2. W przyszłą niedzielę zapraszamy wszystkich parafian o godz. 15.30 na wspólne Parafialne Kolędowanie, które odbędzie się w Centrum Jana Pawła II. Jak zawsze prosimy o przyniesienie ciasta oraz dobrego humoru. Proszę o zaangażowanie Radę Parafialną oraz istniejące w naszej parafii wspólnoty.

3. Zapraszamy od poniedziałku do piątku na Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i o 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy szczególnie o godz. 9.00, kiedy modlić się będziemy za parafian, których w danym dniu odwiedzimy po
kolędzie.

4. Trwa wizyta duszpasterska. Prosimy w miarę możliwości o obecność wszystkich mieszkańców oraz o przygotowanie domu do wspólnej modlitwy. Kolędę w tygodniu rozpoczynamy od 16.00, w sobotę od 10.00. Plan kolędy wywieszony jest w gablocie i na stronie internetowej parafii. Jeżeli komuś nie pasuje wyznaczony termin wizyty duszpasterskiej prosimy o skontaktowanie się z parafią przez maila lub telefonicznie w celu wyznaczenia dogodnego terminu.

5. W czasie kolędy kancelaria parafialna będzie czynna w sobotę od 9.00 do 10.00. W sprawach pogrzebowych proszę dzwonić na numer telefon kancelaryjny, który znajduje się w gablocie ogłoszeń.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Niedzieli i Gościa Niedzielnego.