Ogłoszenia duszpasterskie na III niedzielę zwykłą 21.01.2018

1. Zapraszamy w dniu dzisiejszym wszystkich parafian o godz. 15.30 na wspólne Parafialne Kolędowanie, które  odbędzie się w Centrum Jana Pawła II. Jak zawsze prosimy o przyniesienie ciasta oraz dobrego humoru.

2. W sobotę zapraszamy na Msze św. o godz. 15.00 pod przewodnictwem Biskupa Legnickiego Zbigniewa Kiernikowskiego sprawowanej dla Koła Przewodników Terenowych i Sudeckich.

3. Jeszcze w tym tygodniu zapraszamy od poniedziałku do piątku na Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i o 18.00. Na Eucharystii o godz. 9.00, modlimy się za parafian, których w danym dniu odwiedzamy po kolędzie.

4. Przypominamy, że kolędę w tygodniu rozpoczynamy od 16.00, w sobotę od 10.00. Plan kolędy wywieszony jest w gablocie i na stronie internetowej parafii, w zakładce Aktualności. Jeżeli komuś nie pasuje wyznaczony termin wizyty duszpasterskiej prosimy o zgłoszenie się na uzupełnienie kolędy w dniu 1 lutego.

5. W czasie kolędy kancelaria parafialna będzie czynna w sobotę od 9.00 do 10.00. W sprawach pogrzebowych proszę dzwonić na numer telefon kancelaryjny, który znajduje się w gablocie ogłoszeń.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego oraz Małego Gościa Niedzielnego.