Wychowanie we współpracy z łaską

TRENING UMIEJĘTNOŚCI WYCHOWAWCZYCH. Zapraszam na warsztaty dla rodziców oparte na komunikacji otwartej. Na warsztatach nauczysz się: – prowadzić trudne rozmowy z dzieckiem, – reagować na niechęć dziecka do rozmowy – osiągać porozumienie, gdy pozornie nie ma na to szans.

Obok wprowadzenia teoretycznego będzie mnóstwo ćwiczeń praktycznych. Prowadzić je będzie Aneta Rams, doświadczona nauczycielka i warsztatowiec m.in. Specjalistycznej Poradni Rodzinnej im. św. Joanny Beretty Molla w Lubinie. KIEDY: sobota 10 lutego br. w godzinach 9.00-13.00. GDZIE: parafia p.w. św. Józefa w Legnicy, ul. Gładysza KOSZT: 50 zł od osoby za cały dzień ćwiczeń, druga osoba z małżeństwa – gratis. Ilość miejsc ograniczona.

Więcej informacji pod numerem telefonu 663 875 181. Będzie to pierwsze spotkanie z cyklu. Kolejne spotkania z innymi tematami w każdą drugą sobotę miesiąca. Nastepne tematy: Motywacja (dotyczy kształtowania poczucia własnej wartości), Kocham czyli co? (Jak pokazać, że kocham – pięć języków miłości), Bunt na pokładzie (radzenia sobie w trudnych sytuacjach wychowawczych i sytuacjach buntu).