Program uroczystości pogrzebowych księdza Aleksandra

Uroczystości pogrzebowe zaplanowano następująco:

15 lutego 2018 roku (czwartek) – godz. 18.00: eksporta do kościoła pw. MB Królowej Polski w Legnicy i Msza Święta pod przewodnictwem Biskupa pomocniczego Marka MENDYKA. Po Eucharystii czuwanie modlitewne przy zmarłym do godz. 21.00.

16 lutego 2018 roku (piątek) – od 10.30 do 11.00 – oficjalne przemówienia i pożegnania, godz. 11.00 – Msza Święta pogrzebowa w parafii pw. MB Królowej Polski w Legnicy pod przewodnictwem Biskupa Legnickiego Zbigniewa KIERNIKOWSKIEGO.

Po Mszy świętej wyruszy kondukt pogrzebowy w kierunku cmentarza komunalnego (przy ul. Wrocławskiej), gdzie nastąpi dalszy ciąg uroczystości pogrzebowych.

Kondukt pogrzebowy wyruszy z kościoła około godziny 12:30 i przejdzie ulicami: Plutona, Neptuna oraz Wrocławską do głównej bramy cmentarnej.