Ogłoszenie duszpasterskie na II niedzielę przygotowania paschalnego – 25.02.2018

1. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych: w niedzielę zapraszamy o 17.15 na nabożeństwo Gorzkich Żali – zebrana taca przeznaczona jest na dekoracje Bożego Grobu. W piątki zapraszamy na Drogę Krzyżową: o 16.30 zapraszamy dzieci, o 17.15 dorosłych, a o 19.00 młodzież oraz wszystkich chętnych.

2. Zapraszamy także od 15.00 do 16.00, od poniedziałku do soboty na adoracje Najświętszego Sakramentu, którą rozpoczynamy Koronką do Bożego Miłosierdzia. W czasie adoracji okazja do spowiedzi.

3. W tym tygodniu odbędą się spotkania dla kandydatów do bierzmowania z klasy III gimnazjum. Grupa III spotka się w poniedziałek, klasa I szkoły średniej spotka się we wtorek. Spotkania rozpoczynają się o godz. 19.00 w sali Beniaminek. Lista z podziałami na grupy znajduje się w gablocie.

4. We wtorek o godz. 18.45 zapraszamy do sali św. Rodziny wszystkich chętnych, którzy chcieliby śpiewać w parafialnym chórze.

5. W środę o godz. 18.45 zapraszamy do sali św. Rodziny na kolejne spotkanie z cyklu „ Wypłyń na głębie Słowa Bożego” , które poprowadzi ks. prof. Sławomir Stasiak. Rozważane teksty znajdują się na stronie internetowej parafii.
6. W czwartek pamiętajmy w modlitwie o kapłanach pochodzących i pracujących w parafii. Módlmy się także w intencji nowych powołań.

7. W I piątek okazja do spowiedzi od godz. 16.00, Msza o 16.30 oraz o 18.00. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o 17.15 i o 19.00.

8. Także w piątek odwiedziny chorych od godz. 9.00 9. W sobotę o godz. 10.00 zapraszamy wszystkich ministrantów na zbiórkę w sali św. Rodziny.

10. Także w sobotę na godz. 16.00 zapraszamy czcicieli Matki Bożej na Msze św. ku czci Maryi. Po Eucharystii zmiana tajemnic Różańca Świętego.

11. Dziękujemy za złożone ofiary w niedzielę inwestycyjną w dniu 11 lutego. Złożyliście w sumie 11974 zł, w tym wpłaty indywidualne złożone na przestrzeni miesiąca lutego to 7300 zł. W intencji wszystkich Ofiarodawców ks. Proboszcz odprawi dzisiaj Eucharystie na Jasnej Górze.

12. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i środę od 16.00 do 17.00

13. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej: Niedzieli oraz Gościa Niedzielnego.