Ogłoszenia duszpasterskie na III niedzielę przygotowania paschalnego – 4.03.2018

1. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych: w niedzielę zapraszamy o godz. 17.15 na nabożeństwo Gorzkich Żali – zebrana taca przeznaczona jest na dekoracje Bożego Grobu. W piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową:  o 16.30 zapraszamy dzieci, o 17.15 dorosłych. W tym tygodniu nie będzie w kościele Drogi Krzyżowej o godz. 19.00.  Zapraszamy o godz. 19.30 na Drogę Krzyżową alejami Parku Miejskiego. Zbiórka na skwerze obok Klubu  Nauczycielskiego. Po nabożeństwie seminarium zaprasza na adorację Krzyża Świętego.

2. Zapraszamy także od 15.00 do 16.00, od poniedziałku do soboty na adoracje Najświętszego Sakramentu, którą rozpoczynamy Koronką do Bożego Miłosierdzia. W czasie adoracji okazja do spowiedzi.

3. We wtorek o godz. 19.00 w sali Beniaminek odbędą się dodatkowe spotkania dla kandydatów do bierzmowania z klasy III gimnazjum i I średniej, dla tych którzy nie byli na III Katechezie. Obecność obowiązkowa.

4. W środę o godz. 19.00 zapraszam na spotkanie Radę Parafialną, spotkanie odbędzie się w sali Beniaminek.

5. Za tydzień w niedzielę rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które trwać będą do 14 marca. Spowiedź wielkopostna odbędzie w sobotę 17 marca. Rekolekcje poprowadzi ks. prof. Mariusz Rosik. Zapraszamy do
odwiedzin strony naszego rekolekcjonisty www.mariuszrosik.pl

6. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 odbędzie się kolejna Msza św. dla dzieci i rodziców w ramach przygotowania do I Spowiedzi i Komunii św. Proszę na spotkaniu o uzupełnienie składek.

7. Zapraszamy w przyszłą niedzielę na Eucharystię o godz. 12.00, która zostanie odprawiona w intencji śp. Ks. Prałata Aleksandra miesiąc po śmierci.

8. Z tyłu kościoła można nabyć świece wielkanocne oraz kartki świąteczne.

9. Na balaskach znajduje się koszyk w którym są pudełeczka na jałmużnę wielkopostną. Zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych do włączenia się w pomoc ludziom potrzebującym.

10. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od 16.00 do 17.00

11. Zbiórka ofiar na prace inwestycyjne odbędzie się w III niedzielę miesiąca, 18 marca.

12. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej: Niedzieli oraz Gościa Niedzielnego.