Ogłoszenia duszpasterskie na V niedzielę przygotowania paschalnego – 18.03.2018

1. Rozpoczynamy dzisiaj rekolekcje dla dzieci i młodzieży ze szkoły podstawowej nr 7 – proszę rodziców o zapoznanie się z programem rekolekcji. Szczegóły w gablocie ogłoszeń i na stronie parafii.

2. Jeszcze tylko w tym tygodniu zapraszamy od poniedziałku do soboty od 15.00 do 16.00, na adoracje Najświętszego Sakramentu, którą rozpoczynamy Koronką. W czasie adoracji okazja do spowiedzi.

3. W niedzielę zapraszamy na Gorzkie Żale o godz. 17.15 – zebrana kolekta przeznaczona jest na dekoracje Bożego Grobu. W piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową : o 16.30 zapraszamy dzieci, o 17.15 dorosłych.

4. W najbliższy piątek bp legnicki Zbigniew Kiernikowski zaprasza na miejską Drogę Krzyżową, która rozpocznie się o godz. 19.30 przy parafii św. Jana.

5. We wtorek spotkanie chóru o godz. 19.00 w sali św. Rodziny.

6. W sobotę o godz. 10.00 zbiórka wszystkich lektorów z gimnazjum i szkoły średniej w sali Beniaminek.

7. W środę w sali św. Rodziny o godz. 18.45 odbędzie się kolejne spotkanie z ks. prof. Sławomirem Stasiakiem w ramach cyklu „Wypłyń na głebie Słowa Bożego”. Zapraszamy.

8. Także w środę w sali Beniaminek o godz. 18. 45 odbędzie się spotkanie dla bierzmowanych z III klasy gimnazjum, grupa I; w czwartek grupa II.

9. W przyszłą niedzielę odbędzie się 33 Światowy Dzień Młodzieży. Rozpoczęcie Eucharystią o godz. 14.00 w parafii św. Judy Tadeusza, następnie przejście do hali OSiRu przy ul. Lotniczej . Serdecznie zapraszamy młodzież, szczególnie przygotowującą się do bierzmowania, zapisy w zakrystii. Szczegóły w gablocie ogłoszeń.

10. W zakrystii można zgłaszać osoby chore i starsze do spowiedzi wielkanocnej, które odwiedzimy w najbliższy piątek.

11. Jeszcze tylko dzisiaj z tyłu kościoła można nabyć świece wielkanocne oraz kartki świąteczne. Dziękuję wszystkim paniom, które pomagały przy rozprowadzaniu świec i kartek.

12. W zakrystii można odebrać zamówione albumy z uroczystości  pogrzebowej ks. Prałata.

13. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od 16.00 do 17.00

14. Dziękujemy za złożone dzisiaj ofiary przeznaczone na planowane prace inwestycyjne wokół kościoła i Domu Parafialnego.

15. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej: Niedzieli oraz Gościa Niedzielnego.