Ogłoszenia duszpasterskie na Poniedziałek Zmartwychwstania Pańskiego – 2.04.2018

1.Zapraszamy do udziału w Eucharystii sprawowanej w Oktawie Zmartwychwstania Pańskiego, która będzie celebrowana od wtorku do soboty o godz. 9.00 i 18.00.

2. W I piątek miesiąca okazja do spowiedzi od 16.00, zapraszamy wszystkie dzieci – szczególnie te które  przygotowują się do rocznicy I Komunii. O godz. 16.30 Msza św., o 17.30 nabożeństwo. Spowiedź dla młodzieży i dorosłych od 17.00 – Msza o 18.00

3. Także w piątek odwiedziny chorych od godz. 9.00.

4. W sobotę o godz. 16.00 zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej na Msze św. przebłagalną za zniewagi uczynione wobec Matki Zbawiciela. Po Eucharystii zmiana tajemnic różańca świętego oraz różaniec.

5. Dziękuję wszystkim którzy przyczynili się do przygotowania i uczestnictwa w Triduum Paschalnym. Dziękuję ks. Kamilowi, ks. Tomaszowi i ks. Diakonowi Romanowi, organiście, szafarzom, Bractwu św. Józefa, lektorom i ministrantom, kantorom oraz komentatorom . Dziękuje młodzieży i osobom dorosłym za pomoc przy dekoracji Ołtarza Adoracji i Bożego Grobu. Wszystkim za wszystko serdeczne Bóg zapłać.

6. Kancelaria czynna w tym tygodniu w środę od 16.00 do 17.00.

7. Taca na inwestycje budowlana wokół kościoła i Domu Parafialnego zostanie zebrana w III niedzielę miesiąca, 15 kwietnia.

8. W najbliższa sobotę odbędzie się mierzenie strojów komunijnych dla dzieci z klasy III, o 11.00 – dla chłopców , o 12.00 – dla dziewczynek. Wejście do kościoła od Osi Kartuskiej.

9. W sobotę parafia św. Jana zaprasza na kolejną nocną pielgrzymkę do Legnickiego Pola. Początek o 21.00 w kościele św. Jana.

10. W przyszłą niedzielę w katedrze o godz. 13.00 zostanie odprawiona Msza św. z okazji 777 rocznicy Bitwy pod Legnicą. Zapraszamy.

11. Nauki dla narzeczonych od 10 do 15 kwietnia, od 19.30 do 21.00

12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego.