Ogłoszenia duszpasterskie na II niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego – 8.04.2018

1. Zapraszamy jeszcze dzisiaj na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, które odprawimy o godz. 15.00. Po  nabożeństwie zostaną poświecone i rozdane obrazki „Jezu ufam Tobie”.

2. Jutro w poniedziałek zapraszamy o 17.00 na wspólny różaniec .

3. W czwartek w kaplicy św. Józefa o godz. 19.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy III gimnazjum i klasy I szkoły średniej. Obecność obowiązkowa.

4. Od wtorku rozpoczną się nauki dla narzeczonych w sali św.. Rodziny. początek 19.30.

5. Wyjątkowo w środę spotkanie dla ministrantów o godz. 19.00 – kaplica św. Józefa.

6. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 odbędzie się dodatkowa Eucharystia dla rodziców i dzieci komunijnych.

7. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od 16.00 do 17.00.

8. Taca na inwestycję budowlaną wokół kościoła i Domu Parafialnego zostanie zebrana w III niedzielę miesiąca, 15
kwietnia.

9. Za dwa tygodnie 22 kwietnia o godz. 18.00 odprawiona zostanie Eucharystia przez O. Teodora. Po Mszy modlitwa o uzdrowienie duchowe  i fizyczne.

10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego.