Ogłoszenia duszpasterskie na III niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego – 15.04.2018

1. W ramach rozpoczętego dzisiaj Tygodnia Biblijnego serdecznie zapraszamy w środę o godz. 18.45 na celebrację Drogi Światła. pt. „Paschalne odsłony Listu do Rzymian”. Droga Światła to wielkanocne nabożeństwo, wzorowane na Drodze Krzyżowej. Polega na rozważaniu czternastu stacji – spotkań Chrystusa Zmartwychwstałego z uczniami.
Celebracje poprowadzi ks. prof. Sławomir Stasiak. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy.

2. W piątek o godz. 19.00 odbędzie się w kościele spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy II gimnazjum. Proszę przynieść indeksy, obecność obowiązkowa.

3. W przyszła niedzielę o godz. 16.00 w Centrum Jana Pawła II odbędzie się koncert wielkanocny w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry Diecezji Legnickiej. Zapraszamy.

4. Także w przyszłą niedzielę o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. pod przewodnictwem O. Teodora Knapczyka z Krakowa, po Mszy św. modlitwa o uzdrowienie duchowe i fizyczne.

5. Dziękujemy za złożone dzisiaj ofiary przeznaczone na inwestycje budowlana wokół kościoła i Domu Parafialnego. Msza św. w intencji Ofiarodawców zostanie odprawiona 29 kwietnia o 12.00. Bóg zapłać.

6. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od 16.00 do 17.00.

7. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce do Włoch organizowanej przez naszą parafię w terminie od 20 do 30 września. W programie m.in. Mediolan, Rzym, Asyż, Siena, San Giovani Rotondo, Monte San Angelo, Neapol, Pompeja. Szczegóły w gablocie ogłoszeń i na stronie parafii. Informacje i zapisy u ks. Proboszcza do 18 maja.