Ogłoszenia duszpasterskie na IV niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego – 22.04.2018

1. Dzisiaj o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. z homilią O. Todora Knapczyka, po której odbędzie się doracja Najświętszego Sakramentu połączona z modlitwą o uzdrowienie duchowe i fizyczne. Zapraszamy.

2. Informujemy rodziców dzieci komunijnych, że wszelkie informacje dotyczące I Komunii znajdują się na stronie internetowej parafii.

3. Dzieci z klasy IV, które zostały zgłoszone do I rocznicy Komunii św. zapraszamy na spotkanie we wtorek o godz. 16.30 w kościele.

4. We wtorek o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy VI, a w czwartek także o 19.00 dla klasy VII. Proszę przynieść indeksy z potwierdzeniem obecności.

5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. odbędzie się zbiórka na wsparcie remontu Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej Nasz Dom w Ostrowcu  Świętokrzyskim prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek
Rodziny Maryi. Za wszelkie ofiary już dzisiaj składamy serdeczne Bóg zapłać!

6. 9 czerwca odbędzie się XII Pielgrzymka Apostolatu Margaretka do Kalwarii Zebrzydowskiej. Zapraszamy –  szczegóły w gablocie ogłoszeń.

7. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od 16.00 do 17.00.

8. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce do Włoch współorganizowanej przez naszą parafię w terminie od 20 do 30 września. W programie m.in.  Mediolan, Rzym, Asyż, Siena, Neapol, Pompeja. Szczegóły w gablocie ogłoszeń i na stronie parafii. Informacje i zapisy w zakrystii lub kancelarii do 18 maja.