Ogłoszenia duszpasterskie na VI niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego – 6.05.2018

 1. Rozpoczął się miesiąc maj, w którym w szczególny sposób modlimy się do Boga przez wstawiennictwo Matki Bożej. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na nabożeństwa majowe, które odprawiamy codziennie o godz. 17.30.

 2. Za tydzień na Eucharystii o godz. 10.00 będziemy przeżywać w naszej parafii uroczystość I Komunii św.. Módlmy się za rodziców i dzieci komunijne, aby z radością zaprosili Jezusa do swojego domu. Spowiedź dla dzieci z klas III A, B, C odbędzie się w sobotę od 9.00, dla klasy D, E, F oraz z innych szkól od 10.00, spowiedź dorosłych od 11.00.

 3. Jutro w poniedziałek o godz. 19.00 w kaplicy św. Józefa będzie można odebrać stroje komunijne.

 4. W środę zapraszamy o godz. 18.45 na kolejny Krąg Biblijny, który poprowadzi ks. Sławomir Stasiak.

 5. W czwartek o godz. 19.00 w sali św. Rodziny odbędzie się spotkanie dla młodzieży z klasy III gimnazjum i klasy I szkoły średniej, która nie uczestniczyła w rekolekcjach w Szklarskiej Porębie.

 6. W piątek o godz. 19.00 w sali Beniaminek odbędzie się zbiórka dla wszystkich ministrantów.

 7. Za tydzień zebrana taca przeznaczona jest na pokrycie kosztów projektu oraz wykonanie drogi wokół kościoła i Domu Parafialnego. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

 8. W przyszłą niedzielę zapraszamy na godz. 18.00 na Eucharystię połączoną z modlitwą o uzdrowienie duchowe i fizyczne, której będzie przewodniczył o. Teodor

 9. Nabożeństwo fatimskie zostanie odprawione w poniedziałek 14 maja o godz. 18.00. Zapraszamy.

 10. Zapraszamy młodzież na XXII Spotkanie Młodych w Lednicy w dniu 2 czerwca. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

 11. Ojcowie Sercanie zapraszają do Polanicy Zdrój na rekolekcje Młodzi W Duchu Świętym dla osób 60 +/- oraz na rekolekcje „Różaniec – Skarb, który trzeba odkryć”. Szczegóły w gablocie ogłoszeń.

 12. Kancelaria czynna w poniedziałek i piątek od 16.00 do 17.00.