Ogłoszenia duszpasterskie na niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego – 13.05.2018

1. Dzisiaj na Eucharystii o godz. 10.00 ponad dziewięćdziesiąt dzieci przystąpiło do I Komunii św. Módlmy się za rodziców i dzieci komunijne, aby z radością zaprosili Jezusa do swojego życia i domu. Dziękuję rodzicom dzieci komunijnych za dar ołtarza, którym jest chrzcielnica do naszego kościoła – trwają jeszcze prace nad jej wykonaniem. Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie dzieci do komunii (rodzicom, katechetom, nauczycielom oraz kapłanom) dziękuję też tym którzy przygotowali kościół i teren przykościelny. Dzisiaj o godz. 16.00 nabożeństwo majowe dla dzieci, po nabożeństwie rozdanie obrazków i wspólne zdjęcie.

2. W Białym Tygodniu zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na Msze św. o godz. 17.00. Zamówione intencje na 16.30 zostaną odprawione o 17.00 Nabożeństwo majowe o godz. 17.30.

3. Jutro nabożeństwo fatimskie o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy.

4. We wtorek o godz. 19.00 w sali św. Rodziny odbędzie się spotkanie dla bierzmowanych – uczestników rekolekcji w Szklarskiej Porębie. Zachęcam wszystkich tegorocznych kandydatów do bierzmowania do zapoznania się z
ważnymi ogłoszeniami na stronie internetowej parafii.

5. W środę o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci rocznicowych, z klasy IV.

6. W piątek o godz. 19.00 w sali Beniaminek odbędzie się zbiórka dla wszystkich ministrantów.

7. W sobotę o godz. 10.00 w katedrze legnickiej odbędą się święcenia kapłańskie 5 diakonów. Polecajmy ich Panu Bogu, aby z niesłabnącą gorliwością służyli Bogu i Kościołowi, napełnieni mocą Ducha Świetego.

8. Dziękujemy za złożoną dzisiaj ofiarę przeznaczoną na pokrycie kosztów projektu oraz wykonanie drogi wokół kościoła i Domu Parafialnego. W miesiącu kwietniu złożyliście 8330 zł (w tym wpłaty indywidualne w wysokości
4530 zł). Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

9. Zapraszamy młodzież na XXII Spotkanie Młodych w Lednicy w dniu 2 czerwca. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

10. Ojcowie Sercanie zapraszają do Polanicy Zdrój. Szczegóły w gablocie ogłoszeń.

11. Parafia w Jeżowi Sudeckim organizuje wyjazd na Białoruś od 24 do 30 czerwca. Zachęcamy – szczegóły w gablocie ogłoszeń.

12. Kancelaria czynna w poniedziałek i piątek od 16.00 do 17.00.