ogłoszenia duszpasterskie na XI niedzielę w ciągu roku – 17.06.2018

 

1. Zapraszamy codziennie o godz. 17.30 na nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

2. W środę zapraszamy po raz ostatni na Krąg Biblijny – „Wypłyń na głębie Słowa Bożego”, który poprowadzi ks. prof. Sławomir Stasiak. Początek o godz. 18.45 w kaplicy św. Józefa . Serdecznie zapraszamy.

3. Dobiega końca rok szkolny i katechetyczny, zapraszamy do wspólnego dziękczynienia za miniony czas nauki oraz przyjęte  sakramenty święte, szczególnie za I Komunię i Bierzmowanie. Prosić będziemy także o spokojne i szczęśliwe wakacje. Młodzież zapraszamy w czwartek na godz. 18.00, dzieci zapraszamy w piątek na godz. 7.30.

4. W piątek zapraszamy na spotkanie osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Włoch. Spotkanie na którym zostanie podpisana umowa i zebrana zaliczka odbędzie się o godz. 19.00 w kaplicy św. Józefa.

5. W sobotę na godz. 10.40 zapraszamy do parafii św. Jacka na XXI Dzień Skupienia Apostolstwa Modlitwy. Zapraszamy wszystkich na konferencje, Eucharystię oraz wspólną modlitwę. Szczegółowy program w gablocie ogłoszeń.

6. W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 zapraszamy do wspólnej modlitwy dziękczynno – błagalnej w intencji całej wspólnoty parafialnej oraz kapłanów pracujących w naszej parafii.

7. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od 16.00 do 17.00.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.