Ogłoszenia duszpasterskie – XXIII niedziela zwykła

W tym tygodniu wspominamy:

w środę – Najświętszego Imienia Maryi;

w czwartek – św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła;

w piątek – Podwyższenia Krzyża Świętego (święto);

w sobotę – Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.

 

W środę (12.09) w naszej parafii będziemy obchodzić Jubileusz Biskupa Seniora Stefana Cichego (55 rocznica święceń prezbiteratu i 20 rocznica święceń biskupich). Serdecznie zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00. Z tej racji nie będzie w tym dniu Nabożeństwa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

W poniedziałek po Mszy św. wieczornej w kościele odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VII.

 

W przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św. ks. Tomasz zaprasza chętną młodzież na spotkanie organizacyjne duszpasterstwa młodzieży naszej parafii.

 

W czwartek (13.09) o godz. 17.00, Nabożeństwo Fatimskie. Msza św. po nabożeństwie o godz. 18.00.

 

Od piątku do niedzieli będzie trwało Spotkanie Integracyjne Mieszkańców Osiedla Piekary w Legnicy pod hasłem: „Bóg, Honor, Ojczyzna”. W ramach tych dni, w sobotę odbędzie się tzw. „Małe Spotkanie Młodzieży Diecezji Legnickiej”. Szczegóły na plakacie w gablocie.

 

W sobotę 15.09. Siostry Karmelitanki organizują „Spotkanie w Karmelu Dzieciątka Jezus” dla młodzieży szkół gimnazjalnych, średnich, studiującej i pracującej. Szczegóły na plakacie.

 

Dzisiaj II niedziela miesiąca, tzw. inwestycyjna. Dziękujemy Ofiarodawcom za złożone ofiary. Wysokość zebranej tacy zostanie podana ma ogłoszeniach w przyszłą niedzielę.

 

Kancelaria czynna w poniedziałki i piątki od 16.00 do 17.00.

 

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

Ogłoszenia parafialne oraz intencje mszalne znajdują się w gablocie i na stronie internetowej. W gablotach znajdują się również przedślubne zapowiedzi.

 

Dziękujemy za modlitwę, do której stale zachęcamy. Prośmy Boga, aby błogosławił całą naszą parafię.