Ogłoszenia duszpasterskie – 27 niedziela zwykła

W tygodniu, w sobotę, wspominamy bł. Honorata Koźmińskiego.

 

Dzisiaj (7.10) mamy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. Po Mszy można zabrać do domów gratisowe różańce. Pięknie dziękuję Sponsorowi!

 

Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca i adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00 do 18.00.

 

Dzisiaj po Mszy św. o 10.30, spotkanie dziecięcej scholii.

 

Dzisiaj po wieczornej Mszy zapraszamy młodzież na spotkanie duszpasterstwa młodzieży oraz Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży (KSM).

 

W poniedziałek po wieczornej Mszy św. spotkanie młodzieży klas VII przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy młodzież również na Mszę św.

 

W środę Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

We wtorek o godz. 17.00 spotkanie Wspólnoty dla Rodziców po Stracie Dziecka.

 

W środę (3.10) drugie spotkanie Grupy AA „Beniaminek” o godz. 18.00 na plebanii.

 

W sobotę (13.10) o godz. 17.00 Nabożeństwo Fatimskie. Msza św. po nabożeństwie o godz. 18.00.

 

Wczoraj odbyło się pierwsze spotkanie narzeczonych w ramach kursu przedmałżeńskiego. Zapisy jeszcze trwają.

 

Przyszła niedziela jest Dniem Papieskim. Tego dnia Fundacja „Dzieło Nowego Tysiąclecia” będzie zbierała do puszek pieniądze, które przeznaczane są działalność stypendialną. Fundacja wspomaga uczniów i studentów. Jest ich obecnie prawie 2000. Jest to tzw. „żywy pomnik” Ojca Świętego Jana Pawła II.

 

4 grudnia, w dzień św. Barbary, o godz. 18.00, zostanie odprawiona tzw. Msza św. górnicza o zbiorowej intencji. W zakrystii można podawać imiona osób żywych i zmarłych, za których będziemy w tym dniu szczególnie się modlić.

 

W katedrze legnickiej w dniach od 12.10 do 14.10 peregrynacja Figury Michała Archanioła z Gargano. Serdecznie zapraszamy! Program peregrynacji na plakacie w gablotach.

 

Dziękujemy Darczyńcom i Ofiarodawcom za złożone ofiary na cele porządkowo-organizacyjne. Za tydzień niedziela inwestycyjna.

 

Kancelaria czynna w poniedziałki i piątki od 16.00 do 17.00. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

Ogłoszenia parafialne, intencje mszalne oraz przedślubne zapowiedzi znajdują się na internetowej stronie parafialnej oraz w gablotach.

 

Bóg zapłać za modlitwy w intencjach duszpasterzy i wszystkich wiernych parafii. Niech Bóg nam błogosławi. Królowo Polski wstawiaj się za nami!