Ogłoszenia duszpasterskie – 29 niedziela zwykła

*W tygodniu wspominamy: w poniedziałek – św. Jana Pawła II.

*Na sumie (12.00) kolejna Msza św. w intencji Ojczyzny, aby była wierna Bogu, Krzyżowi i Ewangelii.

*Codzienny różaniec o godz. 17.15. Dzisiaj różaniec misyjny (prowadzi młodzież),

*W sobotę (27.10) poświęcimy pomnik na grobie śp. prałata Aleksandra Stankiewicza. O godz. 14.00 Msza św. w kaplicy cmentarnej. Bardzo serdecznie zapraszamy!

*W środę Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

*Wypełnione karty wypominkowe prosimy wrzucać do specjalnie przygotowanej skrzynki.

*Dzisiaj po Mszy św. dla dzieci zapraszamy kandydatów na ministrantów do kaplicy św. Józefa. W czwartek zbiórka ministrantów o godz. 18.30. Wcześniej ministranci prowadzą różaniec o 17.15.

*W niedzielę po wieczornej Mszy spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w ramach duszpasterstwa młodzieży.

*Rozpoczynamy zapisy kandydatów do bierzmowania z klas VI. Uczniowie ze SP 7 otrzymają deklaracje dla kandydatów od katechetów. Uczniów z innych szkół zapraszamy do zakrystii. Wypełnione deklaracje prosimy składać w następną niedzielę po Mszy św. w zakrystii.

*Dziękujemy dziecięcej scholii i młodzieżowemu zespołowi muzycznemu „Miriam” za systematyczne spotkania i prosimy nie ustawać w przygotowaniach.

*We wtorek o godz. 17.00 spotkanie Wspólnoty dla Rodziców po Stracie Dziecka.

*Terminy spotkań: Grupa AA „Prom” – wtorek o godz. 18.00; Grupy AA „Beniaminek” – środa o godz. 18.00; Grupa AA „Ostoja” – piątek o godz. 17.00.

*W Zaduszki (2.11) odprawiamy Msze św. zbiorowe w intencji zmarłych (7.00, 9.00, 18.00). W zakrystii można podawać imiona osób zmarłych.

*Zachęcamy do udziału w naukach przedmałżeńskich, które wygłaszane są w soboty o godz. 19.00.

*Dziękujemy w imieniu Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” za pieniądze przeznaczone na działalność stypendialną. Zeszłej niedzieli do puszek zebrano 2623,55 zł. Środki te zostały już przesłane na konto Fundacji.

Dzisiaj po Mszy św. będą sprzedawane kremówki w cenie 3 zł za sztukę. Zysk zasili działalność Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży oraz ministrantów. Życzymy smacznego!

*W zakrystii można podawać imiona osób żywych i zmarłych, za których będziemy się modlić w dniu św. Barbary. Odprawimy tzw. górniczą Mszę św. o godz. 18.00.

*Dziękujemy Darczyńcom i Ofiarodawcom za złożone ofiary na cele inwestycyjne w ramach tzw. niedzieli inwestycyjnej. Poprzedniej niedzieli złożono na tacę 7910,11 zł. Z serca dziękujemy.

*Gorąco zapraszamy na Bal Niepodległości w przeddzień 11 listopada. Szczegóły na plakacie. Bilety można nabywać w Centrum Spotkań im. Jana Pawła II oraz w zakrystii.

*Kancelaria czynna w poniedziałki i piątki od 16.00 do 17.00. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

*Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!