Ogłoszenia duszpasterskie – 32 niedziela zwykła

*W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek – św. Jozafata, biskupa i męczennika; we wtorek – św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski; sobotę – św. Elżbietę Węgierską.

*Dzisiaj 100 rocznica odzyskania Niepodległości. Na sumie (12.00) ostatnia z nowenny Msza św. za Polskę. Jest to nasza prośba do Boga, za wstawiennictwem Matki Bożej Królowej Polski, aby Ojczyzna była wierna Bogu, Krzyżowi i Ewangelii.

*Zgodnie z podanym planem na wypominkach, codziennie o godz. 17.15, modlimy się odmawiając różaniec za naszych zmarłych.

*Po wieczornej Mszy św. niedzielnej, spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w ramach duszpasterstwa młodzieży.

*W poniedziałek po wieczornej Mszy św. o 18.30 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania dla klas VII.

*We wtorek (13.11) o godz. 17.00 Nabożeństwo Fatimskie. Msza św. po nabożeństwie o godz. 18.00.

*W czwartek spotkanie ministrantów o godz. 18.30. Zachęcamy chłopców do ministranckiej służby.

*W przyszłą niedzielę z racji wspomnienia bł. Karoliny Kózkówny, patronki KSM, zapraszamy młodzież na Mszę św. na godz. 18.00, po której odbędzie się nabożeństwo w duchu Taize. Dla kandydatów do bierzmowania obecność obowiązkowa.

*W zakrystii można podawać imiona osób żywych i zmarłych, za których będziemy się modlić w dniu św. Barbary. Odprawimy tzw. górniczą Mszę św. o godz. 18.00.

*Dziękujemy Wspólnocie dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa za całodobową Nowennę Adoracyjną przed Najświętszym Sakramentem w dniach od 5.11.2018 do 6.11.2018.

*Dzisiaj po każdej Mszy św. będzie sprzedawany parafialny kalendarz na Nowy Rok 2019. Zebrane finanse zasilą kasę ministrancką i duszpasterstwa młodzieży.

*Dzisiaj II niedziela miesiąca, czyli tzw. niedziela inwestycyjna. Dziękujemy Darczyńcom i Ofiarodawcom za ofiary na cele inwestycyjne. Wysokość zebranej sumy będzie podana za tydzień.

*Kancelaria czynna w poniedziałki i piątki od 16.00 do 17.00. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

*Niech Bóg błogosławi naszą Ojczyznę. Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!