Ogłoszenia duszpasterskie – 34 niedziela zwykła – Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

*W tym tygodniu, w piątek wspominamy św. Andrzeja Apostoła – święto.

*Dzisiaj mamy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

*Przed nami pierwsza sobota miesiąca i o godz. 9.00 Msza św. wynagradzająca zniewagi ludzi wobec Najświętszej Maryi Panny.

*W sobotę również odwiedzimy chorych.

*W poniedziałek spotkanie scholi o godz. 15.00. Zapraszamy nowe osoby.

*W poniedziałek po Mszy św. (godz. 18.30) zebranie rodziców dzieci klas II. Chcemy zapisać dzieci do I Komunii Świętej. Prosimy o przyniesienie metryk chrztu oraz pozwoleń z innych parafii.

*W czwartek po wieczornej Mszy św. spotkanie ministrantów o godz. 18.30. Wcześniej o godz. 17.00 spotkanie kandydatów do służby liturgicznej.

*Przed nami Adwent. Planujemy poranne Roraty, a po nich śniadanie dla dzieci w kaplicy św. Józefa. Za tydzień na każdej Mszy św. poświęcimy opłatki, które będzie można nabyć za dobrowolną ofiarę.

*6.12 zapraszamy wszystkie dzieci na spotkanie ze św. Mikołajem po wieczornej Mszy św.

*W zakrystii można podawać imiona osób żywych i zmarłych, za których będziemy się modlić w dniu św. Barbary. Odprawimy tzw. górniczą Mszę św. o godz. 18.00.

*Jeszcze tylko dzisiaj zapisujemy na KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI – rozpoczynamy jutro 26.11 o godz. 19.00. Zakończymy w piątek. Nauki poprowadzą specjaliści, m.in. doradca życia rodzinnego, psycholog, prawnik czy policjant. Będą one poświęcone różnym tematom: sakramentowi małżeństwa, naturalnemu planowaniu rodziny, małżeńsko-rodzinnej komunikacji i sposobom rozwiązywania konfliktów.

*Z racji 25-lecia powstania Stowarzyszenia Krwi Chrystusa w Sanktuarium św. Jacka 1.12 (sobota) o godz. 12.00 zostanie odprawiona dziękczynna Msza św. Zgromadzi ona wszystkie grupy działające w Legnicy, Bolesławcu, Chocianowie i we Wrocławiu. Serdecznie zapraszamy.

*W dniach od 17 do 26 maja 2019 r. odbędzie się pielgrzymka do Włoch. Szczegóły znajdą się na plakacie. Zapisy w zakrystii u ks. Łukasza.

*Cieszymy się z obecności artystycznego zespołu Zbrucz z Tarnopola, z Ukrainy. Dziękujemy za śpiew i modlitwę.

*Kancelaria czynna w poniedziałki i piątki od 16.00 do 17.00. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

*Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!