Ogłoszenia duszpasterskie – niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

*Cieszymy się z obecności kwartetu wokalnego „Akord” z Tarnopola. Podziwiamy ich śpiew i możemy ich obdarować oklaskami i dobrowolnymi ofiarami. Możemy także zakupić od nich płytę z ich nagraniami. Są cztery różne płyty.

*W poniedziałek (31.12) ostatni dzień roku 2018. Msze św. o godz. 9.00 i 18.00 Wieczorna Msza św. dziękczynno-błagalna za parafian.

*We wtorek (1.01.) będziemy przeżywać uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. o 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00.

*Po wieczornej niedzielnej Mszy św. duszpasterskie spotkanie młodzieży (KSM).

*Dziękujemy Parafianom, którzy podzielili się produktami żywnościowymi przekazując je dla potrzebujących. Osoby zainteresowane otrzymaniem pomocy mogą zgłaszać się do duszpasterzy parafii.

*W przyszłą niedzielę (6.01) mamy uroczystość Objawienia Pańskiego. Nasza parafia bierze żywy udział w przygotowaniu Orszaku Trzech Króli, który wyruszy spod Katedry o godz. 14.00. Już teraz serdecznie zapraszamy.

*W środę zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. z racji pierwszej środy miesiąca będzie zmiana tajemnic żywego różańca.

*W tym tygodniu mamy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00; w piątek – adoracja od godz. 16.00, z okazją do spowiedzi świętej. W sobotę o godz. 9.00 Msza się wynagradzająca zniewagi wobec Maryi, a po niej różaniec święty.

*Rozpoczynamy w naszej parafii wizytę duszpasterską, czyli tzw. kolędę. W tym tygodniu chcemy odwiedzić rodziny zamieszkujące następujące ulice: Wielkiej Niedźwiedzicy, Słowiczą, Żurawią, Kruczą oraz Różaną. Dokładny plan kolędy znajduje się w gablotach i na stronie internetowej.

*W pierwszy piątek miesiąca odwiedzimy również chorych.

*W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie nieczynna. Sprawy duszpasterskie będziemy starali się załatwiać w godzinach przedpołudniowych lub południowych.

*Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Ogłoszenia i intencje znajdują się w gablotach i na stronie internetowej.

 

*Niech Bóg błogosławi naszą parafię. Królowo Polski wstawiaj się za nami!